4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

AKP’li Mevlüt Öztekin’in kardeşi Amerika’da FETÖ kaçağı..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
AKP’li Mevlüt Öztekin’in kardeşi Amerika’da FETÖ kaçağı..
31 Mart yerel seçimlerinde Adalet ve Kalkınma Partisinin yaşayacağı en büyük sıkıntılarının başında bir çok adayların kendisinin ve yakınlarının FETÖ üyeliği ile ilgisi olması, ya da en yakın 1. derecede kan bağı olan akrabaların FETÖ suçlamalarıyla bağlantısı olması AK Partiye yerel seçimlerde büyük oranda zarar verici etkisi olacak. Ya seçim kaybedecek, ya da oy kaybına uğrayacaktır. İşte bunlardan birisi de AK Partiden Kağıthane Belediyesi başkan adayı Mevlüt Öztekin’dir.

Aslında Mevlüt Öztekin iyi bir aile çocuğu, temiz kalpli yakışıklı genç bir delikanlı. FETÖ’yle ilgi ve alakası olmayabilir. Ancak, kız kardeşi Gülşah Öztekin Dinler’in  FETÖ’den arandığı, Türkiye’ye gelemediği ve 15 Temmuz darbe sonrası halen Amerika’da FETÖ’nün okulunda öğretmenlik yapmaya devam ettiği iddiaları sosyal medyada paylaşılmasının ardından ulusal yayın kanallarında da haber olarak yayınlandığı için Kağıthane’li seçmenlerin de tepkilerine neden olarak AK Partinin bu ilçede büyük oranda oy kaybı yaşayacağı ve Mevlüt Öztekin’in de başkanlığı kazanamamasına sebebiyet verebilir. Yani zarar yine AK Partiye gelecektir.

 

Fakat, diyebilirsiniz ki, kız kardeşi ile hiçbir alakası olmayan Mevlüt Öztekin’in  kardeşinin FETÖ ile bağlantısının olması halen FETÖ’ye destek vermesinin hiçbir bilgisi yok denilse de buna hiçbir seçmen asla inanmaz. Çünkü bacı-kardeştir, et tırnaktan hiçbir zaman ayrılmaz. FETÖ bağlantısı olmasa bile mutlaka aile bağları olacaktır. Bu konuda bilgisine baş vurmak ve bilgi almak istediğimiz Mevlüt Öztekin’e telefonla ulaşmak mümkün olmadı. Yetkili kişiler aracılığı ile  irtibat kurmak ve konu hakkında bilgi almak istedik, yine kimse ciddiye almadı ve kendilerine ulaşamadık.

 

CUMHURBAŞKANI  R. TAYYİP ERDOĞAN’IN

BUNDAN HABERİ VAR MI?

 

Aday adayları derken, kesin adaylar derken, AK Parti Kağıthane’de bir çok isimlerin öne çıkmasına rağmen Mevlüt Öztekin’in adaylık başvurusu yapmadığı  halde aday gösterilmesi ilçede şaşkınlık yaratırken, Parti teşkilatı arasında da meclis üyelerine varana kadar büyük tartışmalara neden oldu. Listelerde hak eden kişilere yer verilmedi..

 

Fakat, mevcut aday Mevlüt Öztekin’in  isminin ön plana çıkarılmasının ve aday gösterilmesinde Mehmet Muş ile Kıbrıs’ta birlikte okudukları  bir gurubun olduğu ve kişilerin Kağıthane ilçesinde gizli bir güç olarak yönetime destek verdikleri iddia ediliyor. Peki, Sayın Cumhurbaşkanı Erdoğan’a bu konular iletildi mi? Erdoğan’a ne gibi bilgi verildi?  Adayların güvenlik soruşturmalarında bu konu gündeme gelmedi mi, gözden mi kaçtı, veya saklandı mı? Yoksa, FETÖ’cüler çeşitli guruplara ayrılarak,siyasi FETÖ’cüler, esnaf FETÖ’cüler,iktidarın FETÖ’cüleri veya muhalefet FETÖ’cüleridiye çeşitli guruplara ayrılarak, Senin FETÖ’cün, başka, benim FETÖ’cüm başka ayrımcılığı mı yapılıyor? Aday kadroları kesinlikle iyi analiz yapılmadan gösterilmiştir. 

 

İşte akla gelen ilk sorulardan birisi de, bir çok kamu çalışanı, devlet memuru yaknınları, kardeşi, yeğeni, amcası dayısı FETÖ'cü diye işe alınmıyorlar. Hatta işlerinden atılıyorlar. O zaman kız kerdeşi FETÖ ile bağlantısı olan bu suçlamadan dolayı Türkiye^'ye giremediği iddia edilen bir kişinin Belediye başkanlığına aday gösterilmesi adaletli bir karar mıdır? Tüm bu iddialara yetkililerden cevap bekliyoruz.

 

Şimdi Kağıthane’li seçmen kararımızı verdik diyor.  Senin FETÖ’cün,  benim FETÖ’cüm öyle mi? Ülkemizin kanayan bir yarası haline gelen 15 Temmuz FETÖ/PDY darbe girişiminin baş aktörü ve  terörist başı olan FETÖ ele başısına kız kardeşi destek verirse bizde o adaya oy vermeyeceğiz. Hatta ilçede MHP ile Cumhur ittifakı yapılmasından sonra bir gurup MHP’lilerin de tepkilerine neden olan bu tercih 31 Mart tarihi seçimlerinde büyük bir hüsranla sonuçlanabilir.

 

HAZIRLIKLAR 10 YIL ÖNCEDEN YAPILDI..

 

AK Partiden Kağıthane Belediye başkanlığına aday gösterilen Mevlüt Öztekin, bu günlere tam 10 yıl önce 2009 yerel seçimlerinde hazırlandı. Öztekin önce Belediye meclis üyeliğine seçildi. 2 yıl sonra başkan yardımcısı oldu. 7 yıl sonra AKP ilçe başkanlığına seçildi ve bir yıl sonra da Belediye başkan adayı yapıldı. Memleketimize ve milletimize hayırlı olsun..

 

İŞTE SOSYAL MEDYADA BU KONUDA YAPILAN PAYLAŞIMLAR..

 

 

 


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Diyanet Sen dini siyasete alet ediyor!.Önceki Haber

Diyanet Sen dini siyasete alet ediyor!.

Büyük Şehir Meclisi Mart ayı toplantısını yaptı..Sonraki Haber

Büyük Şehir Meclisi Mart ayı toplantısın...

Facebook Yorum

Yorum Yazın