İnka Tescil İnternet Hizmetleri
İnka Tescil İnternet Hizmetleri

Büyük Şehir adına karalama kampanyası başlattılar..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Büyük Şehir adına karalama kampanyası başlattılar..
Mesleğimiz gereği yaptığımız haberlerimizden hiçbir zaman yanılmadık. Daha geçtiğimiz günlerde 26 Mayıs tarihinde “OPERASYON MU VAR” başlığı altında yayınladığımız haberimizde Ordu Büyük Şehir Belediyesi aleyhinde bazı kişilerin kurum içersinde gruplaşmalar olduğunu tespit ettiğimizi ve bazı kişilerin önü kesilerek gizli bir hareket başlatıldığını yazmıştık. İşte o gurubun bazı kolları sosyal medyada kendilerini göstermeye başladı. Üstelik kendilerinde gazetemizi de suçlama ve karalama cesaretlerini de bulmuşlar.

İşte, Erdal Kelem ile Ayhan Canlıca adlı kişiler.. Sosyal medyada sahte hesapmı, gerçek hesap mı bilemeyiz. Şimdi bu ikilinin yaptıkları paylaşımları ile yapılan yorumlara bir göz atalım. Arkadaşlar emri almışlar, harekete geçmiş oldukları belli.. Ama Ordu halkı artık hepinizi tanıyor ve biliyor. Sahte hesaplar ile karalama kampanyasını artık ciddiye almıyorlar.

Bir paylaşımda ilk hedef genel sekreter yardımcısı Bülent Şişman hedef alınarak aşağıdaki paylaşım yapıldı.

“BÜLENT ŞİMAN SEN BU İŞTEN ANLAMIYORSUN 8 ilçenin çöpü 650 ton deyil ordu genelinin çöp miktarı 19 ilçe toplam 500 ton 650 ton kapasitesi olan bir tesis de neden 200/250 ton çöp işliyorsun tesisin kapasitesi bu kadar sen bilmezsin muhasebeci anlamaz bu işlerden sana ne diyorlarsa ona göre konuşuyorsun bilgin yetmiyor senin anladığın işler farklı bu bilgisizliğinin yüzünden HİLMİ beyinde yanıltıyorsun. HİLMİ bey anlayacak seninle bu işlerin gidemeyeceğini biraz geç olacak ..”

Yukarıdaki paylaşıma verdiğimiz cevaba karşı yapılan yorumları da incelediğinizde Büyük Şehir Belediyesinde adam karalama, çalışanı istememe veya adeta bölünmeye yönelik saldırıların olduğunu göreceksiniz.

GAZETEMİZİ DE SUÇLADILAR..

Aslında onların Büyük Şehir Belediyesi hakkında ne yazdıkları bizi ilgilendirmez. Cevap vermek muhatabının görevidir. Ancak, bu iki zat yaptıkları yorumlarında nerden cesaret alıyor, bizleri nasıl tanıyorlarsa  taraf tutmak ve yandaş olmakla, çıkar ve menfaat sağlamakla suçladıkları gibi, genel sekreter yardımcısı Bülent Şişmanı eleştirerek Ordu’lu gazetecilere de dil uzatarak Ordu’da cesur yürekli gazeteci olmadığını da vurguluyorlar. Siz kimsniz yaa? Mesleğiniz, kariyeriniz  yetkiniz nedir? Sizleri kimler yönlendiriyor bir açıklarmısınız?

Ne biz onları tanırız, ne de onlar bizleri.  Erdal Kelem, Ayhan  Canlıca ve diğer yorumculara sesleniyoruz.. Gazetemizi veya bizleri nasıl tanıyorsunuz, hangi cesaret ve yürekle bizleri  suçlama ve eleştirme cesareti bularak, hangi bilgi ve kaynaklara dayanarak Belediyeden menfaat ve çıkar temin ettiğimizi  yazıyorsunuz? İspatlamayan, belgelendirmeyen ve delilleri ile birlikte açıklamazlarsa bu kişileri yalancılık ve iftira atmakla kamu oyu huzurunda açıklama yapmaya davet ediyoruz. Şayet açıklamayan ispatlamayan namerttir.

SİZLER KİMİN ADAMLARISINIZ?

Şimdi sormanın zamanı geldi. Sizler kimin adamısınız, kimlere uşaklık yapıyorsunuz? Hatta Ayhan Canlıca adlı şahıs yorumunda 6 yıl çöp tesislerinde çalıştığını ve bu işin uzmanı olduğunu ifade ediyor. Peki şu anda neredesin, işten mi atıldınız, sürgüne mi gittiniz, yoksa çıkar ve menfaatiniz mi bozuldu da çalışmış olduğunuz bir kurumu kötülemeye başladınız?

Tabiki; her türlü düşünmek gerek. Burada Tavşana kaç, Tazıya tut”oyunu da oynanabilir. Kimsenin gazetemizin yayın politikasına dil uzatma hakkı yoktur. Bizi takip eden okurlarımız çok iyi bilir. Eski başkan Enver Yılmaz  ve Engin Tekintaş döneminde ne isek, şimdi de aynıyız. 3 kez gazetemiz hakkında dava açan Enver Yılmaz kaybetmiştir. Bizim şikayetçi olduğumuz bir mahkeme de halen devam etmektedir.

Kimseye mesleki kariyerlerimizle oynamaya asla müsaade etmeyeceğiz, izin de vermeyeceğiz. Başkan Hilmi Güler olsun genel sekreter yardımcısı Bülent Şişman olsun, kurumda kim olursa olsun yaptıkları yanlışa yanlış, doğruya da doğru demeye devam edeceğiz. Hatta Bülent Şişman ilk göreve başladığında ilk eleştiren gazete biz olduk. O makamdan uyuyarak gidenler, babamızın oğlu değildir, gelenler de anamızın oğlu olmayacaktır. Bu böyle bilinmelidir.

Biz kimseye müsamaha  etmeyecek ve kuyruk sallamadan, yağcılık ve yalakalık yapmadan yolumuza devam edeceğiz. Ama sizlerin o iki yüzlülüğünüzü ve beklentilerinizin gerçek nedeni oraya çıkınca bunu da kamu oyu ile paylaşacağız.

YAPILAN YORUMLAR AŞAĞIDADIR :

 


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
AK Parti il ve ilçe başkanları valilik makamında..Önceki Haber

AK Parti il ve ilçe başkanları valilik m...

ŞEHİRLER ARASI YOLCULUKTA YENİ DÜZENLEME..Sonraki Haber

ŞEHİRLER ARASI YOLCULUKTA YENİ DÜZENLEME...

Facebook Yorum

Yorum Yazın