3- CMİLE EV
4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ
Yener TURAN

Yener TURAN

Mail: yener197852@gmail.com

SENDE Mİ YİNE YAŞAR BAŞKAN..

Bir Belediye başkanı düşünün halkının oyu ile seçilmiş, makam koltuğuna oturmuş, o yöre halkını temsil edecek, oraya hak ettiği hizmeti getirecek ve aldığı oyların diyet borcunu ödeyecek.

Unutalım artık şu Gürgentepe’nin AKP’li Belediye başkanı Yaşar Şahin’i diyoruz.

Adam bize kendisini unutturmuyor ki; küfürü ile, tehdit, ile hakaret ile elinden geldiğince hiç gündemden düşmek istemiyor.

Tam unutalım derken eline silahını aldı yine sahneye çıktı.

Yine gazetemizin bu sayısında göründü gibi manşet haberini yayınladık..

Birincisi, gazetemize ana avrat küfür tehdit hakaret ediyor neredeyse ödül alıyor.

İkincisi, Vatandaş dövüyor, tehditler savuruyor..

Vukuatlar üç-dört devem ediyor ve şehit yakını bayanı sendika yüzünden hakaret ederek işten kovuyor ve tehditler savuruyor.

Ve gazetemiz mahkemeyi kazanıyor, hakkında yasal işlemler yapılıyor, sonuçta aynı başkan, aynı yönetim göreve devam.

Vukuat üstüne vukuatlar, ardından KAR’la gelen bir fırtınalı havada kasırga gibi eserek  kendi memuru zabıtanın alnına silahını dayayarak öldürmekle tehditlerde bulunmak.

Zabıta memuru canını zor kurtarıyor şikâyet ediyor can güvenliği istiyor velakin gene AKP’nin Ordu’lu yönetiminden ses yok ve daha bunlarla bitmeyen vukuatları var ama hiçbir AKP’li yetkililerden ses yok, müdahale yok haliyle bizlerde sormak istiyoruz Gürgentepe belediye başkanı sayın YAŞAR ŞAHİN.

Kimden torpilli ve ya sizleri demi silahla tehdit etti bu kadar olaylardan sonra akıllara böyle bir soru geliyor belediyeye kimse korkudan gidemiyor vatandaş gidersem bize de küfür eder silah çeker, korkusuyla hizmet isteyemez hale gelmiş çalışan hep diken üstünde aman bize sarmasın diye Belediye başkanı değil sanki mafya babası seçilmiş buna da AKP Ordu yönetimi ses çıkaramıyor artı bütün bunlar ulusal basına çıkmışken ANKARA AKP yönetiminden de  müdahale edilmiyor.

 Bizlerde soruyoruz neden bu başkana hala tahammül ediyorsunuz bu yapılanlar hoşunuza mı gidiyor yoksa bu yapılanlar sizlerin isteğiyle mi yapılıyor bilmek öğrenmek istiyoruz.  Böylemi 2023’’e hazırlanıyorsunuz, bu mudur halka yaklaşım tarzınız, böyle tehdit küfür hakaret eden silahla ölüm korkusu verenlerle mi seçimi kazanacaksınız?

 AKP Ordu yönetimi ve Ankara  AKP teşkilatına soruyorum, iç işleri bakanı her seferinde adalet diyorsunuz sorarız bumu sizlerin adaletli sisteminiz? AKP’li belediye başkanı diye mi bu adaletsizliğe göz yumuyorsunuz?

 İç işleri bakanlığına sormak istiyorum AKP Gürgentepe ilçesi belediye başkanı YAŞAR ŞAHİN önüne gelene küfür hakaret ediyor yetmedi, odasına alıp kapıları kilittleyip silah çekip ölümle tehdit ediyor ve buna hiçbir AKP yönetiminden müdahale edilmiyor. Bu adamın illaki birisini vurup ondan sonramı adalet sağlayacaksınız*

 Bizlerde diyoruz ki ya görevden alın görevden almaya gücünüz yetmiyorsa silahını alın böyle yöneticilerle seçim kazanma hayaliniz varsa sizlere sözümüz yok halk sandıkta verir kararını sonucuna da katlanırsınız.

Şimdi bu yazımızı okuyacak olan başkan YAŞAR ŞAHİN bizlere hangi yolla saldıracak oda ayrı muamma tabiki huyunu biliyoruz.

 Artık küfür mü eder, tehdit mi eder silahla baskın mı verir soru işareti?

 Son olarak uyarıyorum. Baka, vali, AKP yönetimini sonra kimse ben bilmiyordum havasına girmesin çünkü bu yapılanları Türkiye biliyor artık sadece AKP’liler bilmezden görmezden geliyor bizde söylüyoruz uyarıyoruz.

Vatandaşın canı mı, hayatı mı, başkan Yaşar Şahin’in canı mı, biz uyarımızı yapalım istedik. Bakalım nereye kadar nasıl gidecek?