4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ
ADEM ÇİMİÇ

ADEM ÇİMİÇ

Mail: ademcimic@hotmail.com

MHP ORDU’DA NE YAPMAYA ÇALIŞIYOR..?

14 Mayıs 13. Cumhurbaşkanlığı ve 28 dönem milletvekilliği seçimi birinci turda sonuçlanamadığı için ikinci tura kalmış iken,

28 Mayıs da yeniden 13. Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimi yapılacak iken,

Henüz seçim faaliyetleri devam ederken, propaganda faaliyetleri devam ederken,

MHP’den Ordu’dan milletvekili seçilen Sayın Naci Şanlıtürk yaptığı bir televizyon programında ittifak ortaklığı ruhuna yakışmayacak bir dil ile kin kustu.

Bizler buradan anlıyoruz ki,

Daha önce MHP millet vekili olan ancak buna benzer hain söylemleri nedeni ile Sayın Devlet BAHÇELİ tarafından partiden ihraç edilen Cemal Enginyurt ayak izinden yürüyen aynı söylemler ile,

Recep Tayyip ERDOĞAN’a oy vermeyeceğiz de kime oy vereceğiz diye başlayan cümlelerin arkasına Ak Partinin Ordu büyükşehir belediye başkanı Sayın Dr. Mehmet Hilmi GÜLER Beye ve AK partinin genel sekreter yardımcısına, Ak Partinin mevcut milli eğitim bakanına kin kusan Naci Şentürk de aynı yoldan yürüyor.

Daha seçim bitmeden koşa koşa canlı televizyon programı yapan ve cumhur ittifakı üyesi olmasına rağmen,  cumhur ittifakı üyelerine saldırmak ve hatta saldırdığı kişilerin Sayın cumhurbaşkanı Recep TayyipErdoğan’a en yakın isimler olması nedeni ile bu çıkışın MHP’nin bir parti politikası olup olmadığı hatta bu söylemler Devlet Bahçeli tarafından desteklenip desteklenmediği merak konusu oldu.

Şimdi bizler de buradan uyarıyoruz Naci Şanlıtürk de ilerleyen zamanlarda Cemal Enginyurt gibi Sayın cumhurbaşkanı Recep TayyipErdoğan’a sövecek mi…

Ve,

Milletvekili seçilir seçilmez koşa koşa televizyon programı yapmak ve bu çirkin dil ile suçlamalar yapmanızın arkasında nasıl olsa ben milletvekili seçildim Cumhurbaşkanından bana ne öz güveni mi yatıyor?

Bu söylemlerden sonra Ordu’da içinde yer aldığınız Cumhur ittifakı bileşenleri ile nasıl bir araya gelip ordu için çalışacaksınız.?

Bu gün seçim satında Cumhur ittifakına ağır söylemler ile saldıran millet ittifakı bileşenlerine düzdüğünüz methiyelerin sebebi nedir?

Seçilene kadar mülayim, seçilir seçilmez daha mazbatayı almadan ayağınızın yerden kesilmesini Ordulu’lara nasıl anlatacaksınız?

Buradan Cumhur ittifakı yetkililerini uyarıyoruz,

Bu akşam canlı yayınlanan Tv 52 programını baştan sona dinleyerek gerekeni yapmalarıdır.