3- CMİLE EV
4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

Zümrüt Fındık festivali fındık fiyatlarına moral oldu..

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
Zümrüt Fındık festivali fındık fiyatlarına moral oldu..
Ordu'da hafta sonu düzenlenen “ZÜMRÜT FINDIK FESTİVALİ” eğlence festivaline ve düzenlenen konserlere PİNHANİ konseri dahil, Ordu halkı gündüz yapılan bazı sanatçılara ilgi duymazken, geceleri yapılan ve diğer programlara ise büyük ilgi göstererek fındık fiyatları düşük olunca biraz moral bulmuş oldular.

AYŞE TAŞ BU KADAR İZLEYİCİYE KONSER VERDİ

Ordu valiliği, Ordu Büyük Şehir Belediyesi ve Ordu kültür ve turizm müdürlüğü önderliğinde düzenlenen “ZÜMRÜT FINDIK FESTİVALİ”ne halkın ilgi göstermesi Fındık fiyatlarının oldukça düşük seyretmesi, üretici emeğinin hakkını alamaması ve sıkıntıların daha çok artması vatandaşın moralinin bozuması sonucu  düzenlenen  festivali  izleyince biraz olsun moral buldular.

EN BÜYÜK İLGİYİ PİNHANİ KONSERİ GÖRDÜ..

TUĞRUL ŞAN'IN MORALİ BİRAZ BOZUK GÖRÜNDÜ

Fındık adına düzenlenen ve adının  “ZÜMRÜT FINDIK FESTİVALİ” olarak koyulmasına dahi vatandaşlar büyük ilgi gösterdiler. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 52-54 TL. fiyat verdiği halde tüccarın 43-45 lira gibi fiyattan fındık alması üreticiyi tamamen şoka uğratırken, tüccarın eline düşmesi, umduğunu bulamaması ve emeğinin karşılığını alamadığı halde, Fındık festivalinin düzenlenmesi memnuniyet yaratırken biraz olsun  tepkilere moral kazandırmış oldu.

GÜNDÜZ PROGRAMLARI BİRAZ SÖNÜK GEÇTİ

HALK  SICAK HAVAYA DAYANAMADI..I


Vali Tuncay SONEL’in 19 Eylül Gaziler Günü Mesajı..Önceki Haber

Vali Tuncay SONEL’in 19 Eylül Gaziler Gü...

Ordu’da toplam 515 gazi, 414 şehidimiz var..Sonraki Haber

Ordu’da toplam 515 gazi, 414 şehidimiz v...