4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

Zabıta olayından sonra MHP soluğu Gürgentepe’de aldı..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Zabıta olayından sonra MHP soluğu Gürgentepe’de aldı..
Gürgentepe ilçesinde ne zaman hararetli bir olay olsa iktidar yanlıları hemen oraya koşuyor. Sanki bir koruma güvenliği gibi göz dağı korkusu veriliyor. Gürgentepe ilçesinde önceki gün yaşanan Zabıta olayından sonra MHP’nin il başkanı Naci Şanlıtürk ve ekibi Cankurtaran gibi Gürgentepe’ye koştu.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ordu İl Başkanlığı, adım adım 2023 ilçe ilçe anlatma ve aydınlatma toplantısını Gürgentepe ilçesinde gerçekleştirdi. Akla hemen bir soru geliyor? Neden hemen her olay arifesinde Gürgentepe tercih ediliyor.?

Bilindiği gibi, Belediye başkanı Yaşar Şahin, bizlere küfür ettikten sonra AKP il başkanı Halit Tomakin, kendisine sarılarak fotoğraf yayınladı. Daha sonra Belediye işçisi çalışan şehit yakını Sevim Karaca adlı kadına yaptığı şiddet olayından sonra AKP ekibi yine Gürgentepe ilçesine gitti. Bu olaylara destek veren Mahalle muhtarları hakkında soruşturma başlatan kaymakam başka yere tayin edildi.

Önceki gün yine başkan Şahin’in bir zabıta memuruna silah çekerek küfür edip öldürme tehditlerinde bulunduktan sonra şimdi de iktidar ortağı MHP il başkanlığı soluğu Gürgentepe ilçesinde alarak başkan Yaşar Şahin ile birlikte fotoğraf görüntüsü verdiler.

Son yaşanan zabıta olayından sonra Naci Şanlıtürk ve ekibi dün Gürgentepe ilçesine giderek toplantılarını Belediyeye ait Çamlıca tepesi tesislerinde gerçekleştirerek  Belediye başkanı Yaşar  Şahin’e de moral ve destek verirken, Belediyeyi de ziyaret ederek,  başkan Yaşar Şahin’i karşısına alanlara da aba  altından destek verme görüntüsü yaratıldı. Yani Yaşar Şahin yalnız değildir, arkasında biz varız,  ayağınızı da denk alın misali öyle mi?

Öyle tahmin ediyoruz ki; bu olayların da en kısa zamanda üstü örtülür, şikayetlerden vazgeçilir ve  her şey tatlıya bağlanabilir. Şu an YÖN gazetesi olarak görüş ve tahminlerimiz bu yönde bulunuyor. Olayların yakından takipçisi olacağız.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 1
  KIZGIN
Ağaç söküp-dikme makinesi imal ettiler..Önceki Haber

Ağaç söküp-dikme makinesi imal ettiler..

Altınordu Belediyesi en acılı ve üzgün gününü yaşadı..Sonraki Haber

Altınordu Belediyesi en acılı ve üzgün g...

Facebook Yorum

Yorum Yazın