4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

YOLARI ASFALTA KAVUŞAN HALK KURBAN KESTİ..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
YOLARI ASFALTA KAVUŞAN HALK KURBAN KESTİ..
Hayalleri gerçek olan Mahalle sakinleri Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmalarını tamamladığı asfalt çalışması dolayısıyla mahalle sakinleri tarafından kurban kesildi. Büyük Şehir Belediyesi Mesudiye ilçesinin gurup yolunu tamamlaması mutlu sona kurban keserek ulaştılar.

Ordu Büyükşehir Belediyesi, Mesudiye’nin grup yollarında hayalleri gerçeğe dönüştürdü. Darıcabaşı, Pınarlı ve Akpınar mahallelerini bir birine bağlayan yolda asfalt çalışması yapan Büyükşehir Belediyesi, konforlu ulaşım ile vatandaşın yüzünü güldürdü.

Türkiye’nin en uzun kırsal yol ağına sahip ili olan Ordu’da, Büyükşehir Belediyesi’nin yatırımları ile hayaller gerçeğe dönüşüyor. Zorlu coğrafyada çalışma yapan Büyükşehir Belediyesi vatandaşların standardı yüksek, konforlu yollara kavuşmasını sağlıyor. Bu kapsamda Mesudiye ilçesinde çalışmalarına devam eden Büyükşehir Belediyesi ekipleri, vatandaşların hayal olarak gördüğü Darıcabaşı, Akpınar ve Pınarlı mahalle yolunu asfalt ile buluşturdu.

MAHALLE SAKİNLERİ BÜYÜK SEVİNÇ YAŞADI

Darıcabaşı, Akpınar ve Pınarlı Mahallelerini bir birine bağlayan ve Karadeniz-Akdeniz Yolu’na ulaşımı kolaylaştıran güzergâhta yapılan çalışma mahalle sakinleri tarafından büyük sevinçle karşılandı.

GENEL SEKRETER COŞKUN ALP: “ZORLU BİR COĞRAFYADA ÇOK İYİ ÇALIŞMALAR YAPIYORUZ”

Mesudiye Darıcabaşı’nda tamamlanan çalışmaları yerinde inceleyen Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Coşkun Alp, zorlu bir coğrafyada çok iyi çalışmalar yürüttüklerini söyledi.

Vatandaşların ulaşım sorununu çözmek için durmaksızın çalıştıklarını aktaran Genel Sekreter Alp, “Karadeniz-Akdeniz Yolu’nun yapılması ve mesafenin kısalması ile bu yola bağlantı yolu yapım talepleri arttı. Darıcabaşı Mahallesi yolu da bunlardan bir tanesi. Büyükşehir Belediyesi olarak yaptığımız çalışmalarla yolun Darıcabaşı etabındaki 5 km’lik kısmını asfalt ile buluşturduk. Bu alanlarda daha hızlı ve etkin bir çalışma yapmak amacıyla Gölköy ilçemize asfalt plenti kurduk. Bu sayede bu bölgelere daha fazla hizmet ediyoruz. Zorlu bir coğrafyada çalışıyoruz. Büyükşehir Belediyesi olarak bu çalışmaları çok iyi yürütüyoruz. Sayın Bakanımız Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Hilmi Güler’in kurulmasını sağladığı asfalt plentleri ile bu çalışmaları daha da artırıyoruz. Yapılan çalışmalarda Mesudiye Belediyemiz, muhtarlarımız ve vatandaşlarımız bize destek veriyor. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Küfürcü AKP’li Belediye başkanı 5 bin TL tazminat ödeyecek..Önceki Haber

Küfürcü AKP’li Belediye başkanı 5 bin T...

Soba yakan hasta vatandaş kendisini yaktı..Sonraki Haber

Soba yakan hasta vatandaş kendisini yakt...

Facebook Yorum

Yorum Yazın