4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

Yeni eğitim-öğretim dönemi törenle başladı..

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
Yeni eğitim-öğretim dönemi törenle başladı..
Ordu Valisi Muammer Erol ile Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, 2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı nedeniyle Altınordu ilçesinde düzenlenen açılış programına katıldı.

Çocukların mutlu gününe ortak olan vali ile Başkan Güler, yeni eğitim öğretim yılı nedeniyle çocuklara çeşitli hediyeler vererek kısa bir süreliğine öğrenci olduıılar..

Altınordu İlçesi, Altınordu İlkokulu’nda düzenlenen yeni eğitim öğretim yılı açılış programına Ordu Valisi Muammer Erol ile birlikte katılan Başkan Güler, program sorasında öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi.

“YENİ EĞİTİM-ÖĞRETİM YILINI KUTLUYORUM”

Geleceğimizin teminatı olan çocukların bu özel günlerinde yalnız bırakmadıklarının altını çizen Başkan Güler, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Ders zili bugün çaldı. 2023-2024 eğitim ve öğretim yılı öğretmenlerimize ve öğrencilerimize hayırlı olsun. Bütün evlâtlarımıza zihin açıklığı diliyorum. Hepsine ayrı ayrı başarılar diliyorum. Bütün öğretmen ve idarecilerimize de ayrıca kolaylıklar diliyorum” dedi.

Gerçekleştirilen yeni eğitim öğretim yılı programı çocukların günün anlam ve önemine ilişkin konuşma ve şiirleri ile sona erdi.

 


Ordu’da Suriye’li mülteci sayıları belli oldu..Önceki Haber

Ordu’da Suriye’li mülteci sayıları belli...

Dikey duvarda Ordu’da yaşatılan yöresel mimari..Sonraki Haber

Dikey duvarda Ordu’da yaşatılan yöresel...