EN ÜST EVDE KAL 24 temmuz gazeteciler - BAYRAM
İnka Tescil İnternet Hizmetleri
İnka Tescil İnternet Hizmetleri

YEDAŞ’da Vali söylemeden hizmet yapılmaz mı?

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
YEDAŞ’da Vali söylemeden hizmet yapılmaz mı?
Ordu’da kısa süre önce görevine başlayan Vali Tuncay Sonel, verdiği kararlarla Ordu’da her şeyin değişeceğinin işaretlerini veriyor. Vali Sonel bir gün önceden talimat veriyor, emirler ikinci günde yerine geliyor. Vali Tuncay Sonel, Yedaş Ordu İl Koordinatörü Selma Mckerra'ya talimat vererek Mesudiye’de doğal güzelliği bozan çirkinliğin giderilmesini sağladı. Ancak, Yedaşın hizmetinden memnun olmayan aboneler, hizmet almaları için vatandaşlar tarafından yoğun şikayetlere neden oluyor. Aynı sıkıntılar Perşembe ilçesinde arıza kayıtlarının dikkate alınmadığı ve abonelerin maduriyet yaşadıkları konusunda yapılıyor. Bir hizmetin yapılması için illaki Vali’nin görmesi mi gerekiyor

Vali Tuncay Sonel, 7 Temmuz 2020 Salı günü gerçekleştirdiği Mesudiye ilçe ziyareti programı kapsamında, Yeşilçit mahallesi sınırları içinde yer alan Ulugöl Yaylasına giderek, burada doğal güzelliği ve içinde yaşayan sarı Sazan balıkları ile görenleri büyüleyen Ulugöl'ü gezip, incelemelerde bulunmuştu.

Muhteşem bir doğal güzelliğe sahip olan Ulugöl'ün etrafına dikilen elektrik direklerinin ve tellerin, görüntü kirliliği oluşturduğunu gören Vali Tuncay Sonel, göl etrafındaki bu çirkinliğin giderileceğini söylemişti.

Dün yapılan İl Koordinasyon Kurulu toplantısında konuyu gündeme getiren Vali Sonel, Yedaş Ordu İl Koordinatörü Selma Mckerra'dan göl etrafında bulunan ve görüntü kirliliği oluşturan elektrik direkleri ve tellerin kaldırılmasını istedi.

Vali Tuncay Sonel'in isteği üzerine Yedaş ekipleri bugün Mesudiye Ulugöl Yaylasına giderek, golün etrafında bulunan elektrik direklerini ve telleri kaldırdı ve göl etrafındaki görüntü kirliliğini giderdi.

Vali Tuncay Sonel, Mesudiye Ulugöl Yaylasındaki göl etrafındaki elektrik direklerini ve telleri kaldırarak, görüntü kirliliğini giderilmesini sağlayan Yedaş Ordu İl Koordinatörü Selma Mckerra'ya teşekkür etti.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Hacıemiroğulları beyliği anısı yaşatılıyor..Önceki Haber

Hacıemiroğulları beyliği anısı yaşatılı...

Çatıdan düşen genç hayatını kaybetti..Sonraki Haber

Çatıdan düşen genç hayatını kaybetti..

Facebook Yorum

Yorum Yazın