4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF

YAZ ETKİNLİKLERİNE ORDUSPOR HEYECANI KARIŞTI..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
YAZ ETKİNLİKLERİNE ORDUSPOR HEYECANI KARIŞTI..
Altınordu Belediyesi tarafından düzenlenen konser ve açık hava sineması programlarıyla 5 Temmuz Pazartesi günü başlayan ve 10 gün boyunca devam edecek etkinlikler Altınordu’lulardan yoğun ilgi görmeye devam ediyor. En önemli olan heyecan ise Ordusporun 3. lige çıkma kutlamaları da programa ilave edilerek çeşitli etkinliklerle kutlanarak aynı heyecan hep birlikte yaşandı.

Altınordu Belediyesince sanat ve kültür şehri Altınordu sloganıyla pandeminin sosyal psikolojik etkilerinin azaltılması amacıyla başlatılan yaza merhaba etkinlikleri vatandaşlara moral olurken aynı zamanda ilklere de sahne oluyor.

PAZAR ETKİNLİĞİ ORDUSPOR 1967’NİN ŞAMPİYONLUK COŞKUSU İLE BAŞLADI

Altınordu Belediyesi tarafından Akyazı sahilinde ücretsiz otopark alanında devam eden etkinliklerin pazar günü programı Bölgesel Amatör Lig Play-Off Final müsabakasında Kastamonu Gazi stadında saat 17'de başlayan Orduspor1967-Bolu Abant final müsabakasının dev ekrandan izlenmesi ile başladı. Ordu’luların yoğun ilgi gösterdiği maçta yükselen tezahüratlar zaman zaman yerini endişe ve hüzne bıraktı. Umut ve heyecanın dorukta olduğu müsabakanın sonunda Orduspor 1967’nin şampiyon olmasıyla sevinç ve coşku zirveye çıktı. Etkinlik alanını dolduran Ordulular spor şehri Altınordu’da Orduspor 1967'nin yeniden şampiyon olduğu tarihi anlara hep birlikte tanıklık ettiler, hep birlikte ortak sevinç ve duygu birliği ile kenetlendiler.

Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören’in de Kastamonu Gazi stadının tribünlerinde yerini aldığı ve Orduspor 1967’yi bu süreçte hiç yalnız bırakmadığı müsabakanın sonunda gelen şampiyonluk, şehirde adeta bayram havası estirdi. Müsabakayı dev ekrandan hep birlikte izleyen vatandaşlar kendilerine bu tarihi ana tanıklık etme imkânı sunan Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören’e teşekkürlerini ilettiler.

HALK KONSERİ ŞAMPİYONLUK KUTLAMASINA DÖNÜŞTÜ

Pazar günü Orduspor 1967’nin şampiyonluk müsabakasının dev ekrandan izlenmesiyle başlayan etkinlik ara ücretsiz halk konseriyle devam etti. Ordu'lu sevilen yerel gruplardan Duygu, Cenk ve Orkestrası ile Cem Okan, Tibet ve Ambulans grubu sevilen eserleri ve istek parçaları seslendirdiği konser adeta bir şampiyonluk kutlamasına dönüştü.  Sanatçıların seslendirdiği eserlere zaman zaman hep birlikte eşlik eden Altınordu’lular, uzun pandemi arasından sonra birlikte sevinip birlikte coşarak yeniden sağlıklı günlere döndüler. Altınordu Belediyesinin kültür ve sanat etkinlikleri açık hava sinemasıyla devam ediyor.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Osman Tomakin’e gönderilen Kalaşinkoftan bende istiyorum..Önceki Haber

Osman Tomakin’e gönderilen Kalaşinkoftan...

Hayvanlardan bulaşan Kist Hastalığı (Kistik Ekinokokkoz)Sonraki Haber

Hayvanlardan bulaşan Kist Hastalığı (Kis...

Facebook Yorum

Yorum Yazın