4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

Yaşar Şahin, “Bana mesaj gönderiyor beni rahatsız ediyor” dedi..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Yaşar Şahin, “Bana mesaj gönderiyor beni rahatsız ediyor” dedi..
Gürgentepe Belediye başkanı, yani Gürgentepe halkının seçtiği Belediye başkanı Yaşar Şahin’e sakın telefonla mesaj göndermeyin. Beni rahatsız ediyor diye sizi de şikayet edebilir. Biz mesaj göndermedik, sadece gazetemizde yayınladığımız internet haberlerinin linkini WhatsApp toplu mesajla linkini gönderdik.Başkan beni rahatsız ediyor, bana kasıtlı olarak mesaj gönderiyor diye bizi şikayet etti.. Biz de uyarıyoruz, sakın ola siz de başkana mesaj göndermeyin soluğu karakolda alırsınız.

Gazetemiz sahibi Osman Şahin’e telefon açarak anasına, avradına küfür eden Gürgentepe Belediye başkanı Yaşar Şahin, gazetemizden adeta intikam alırcasına, çeşitli bahanelerle şikayet yolları arayarak hakkımızda yine Gürgentepe C. Savcılığına suç duyurusunda bulundu.  Başkan Yaşar Şahin, toplu mesajla gönderdiğimiz WhatsApp gurubundaki haber linklerinden rahatsız olduğu gerekçesiyle bizi yine şikayet etti..

Halen karşılıklı şikayet ve mahkemelerimizin devam ettiği Yaşar Şahin, yayınladığımız bir haberden dolayı bizim telefon numaramızı bularak, ağza alınmayacak küfürler etmiş ve aynı zamanda daOsman Şahin’i öldürme tehditlerinde bulunmuştu. Osman Şahin bu nedenle can güvenliği istemiş ve olayı bütün yetkili makamlara ettiği küfürü bir CD. kaydı yaparak göndermişti.

“BENİ RAHATSIZ EDİYOR”

Gürgentepe Belediye başkanı Yaşar Şahin, ettiği küfürlerden sonra toplu haber göndermek için Whatsapp gurubuna eklenerek gazetemizde yayınladığımız haberlerin linki aynı zamanda kendisine de ulaşmaktadır. Bu haberlerden rahatsızlık duyan başkan Şahin, “Osman Şahin sürekli bana mesaj göndererek beni rahatsız ediyor, kendisinden şikayetçiyim, cezalandırılmasını istiyorum”diye  Gürgentepe C. Savcılığına şikayette bulundu..

“ÖZEL MESAJ DEĞİL, HABERLERİ PAYLAŞIYORUM”

Şikayetle ilgili Polis merkezinde İfade veren gazeteci Osman Şahin, “Ben müşteki Yaşar Şahin’in kendisini rahatsız etmek için özel bir mesaj atmıyorum. Müştekinin telefonu aramızda yaşanan olaylar nedeniyle  telefonumda kayıtlıdır. Toplu Whatsapp gurubunda haberleri paylaşıyorum, guruptaki herkese haberlerimizin okunması için aynı haber linki gidiyor. Kendisi beni tahrik etmek ve benden intikam almak amacıyla şikayet ettiğini tahmin ediyorum. Benim kendisi ile aramda her ne kadar mahkemelerimiz olsa da kendisine karşı herhangi bir art niyetim veya rahatsız etmek gibi bir düşüncem ve davranışım yoktur. İddia edilen suçlamaları kabul etmiyorum” diye ifade verdi.

İşlenmemiş bir suçu yayınladığımız ve toplu paylaştığımız haber linklerini mesaj atıyor diye işlenmiş gibi suç uydurma yolunu tercih ederek ihbar veya şikayet eden başkan Yaşar Şahin, yaptığı şikayetlerle bizleri cezalandırmak için çeşitli yöntemler ve bahaneler aramaya, hatta bizi tahrik ederek, sabır sınırlarımızı aşarak suç işlememiz için  çeşitli yollar deniyorsa, bunda kendisinin farklı bir düşünce ile yanıldığını da kendisine hatırlatmak istiyoruz..

Biz yine de kendisine teşekkür ediyor ve yaptığı bütün çalışmalarında ve şikayetlerinde kendisine başarılar (!) diliyoruz.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
ORDU’DA ÇÖPTEN ELEKTRİK ÜRETİMİ BAŞLADI..Önceki Haber

ORDU’DA ÇÖPTEN ELEKTRİK ÜRETİMİ BAŞLADI....

KORGAN CİNAYETİ ZANLISI İKİ KİŞİ TUTUKLANDI..Sonraki Haber

KORGAN CİNAYETİ ZANLISI İKİ KİŞİ TUTUK...

Facebook Yorum

Yorum Yazın