4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

Yamaç paraşütünde en iyi fotoğrafa 15 bin TL. ödül..

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
Yamaç paraşütünde en iyi fotoğrafa 15 bin TL. ödül..
Ordu’da hafta sonu yapılacak yamaç paraşütü festivalinde paraşütçülerin oluşturduğu görsel güzelliği en iyi anlatan fotoğraflar ödüllendirilecek..

Ordu Büyükşehir Belediyesi, 8-9-10 Eylül tarihlerinde Boztepe’de gerçekleştireceği Yamaç Paraşütü Festivali kapsamında Fotomaraton yarışması düzenleyecek.

Türkiye Hava Sporları Federasyonuna bağlı Yamaç Paraşütü Pilotu olan yaklaşık 120 kişinin katılımıyla gerçekleşecek olan Yamaç Paraşütü Festivali’nde ayrıca Fotomaraton yarışması düzenlenecek. Yarışmaya katılım ücretsiz olacak.

8-10 Eylül tarihlerinde Atatürk Bulvarı Kaykay Pisti Yanı Kumsal alanında kayıtların alınacağı yarışmada fotoğraf çekimi ve son başvuru tarihi 10 Eylül 2023 Saat: 20.00 olarak belirlendi. 12 Eylül’de jüri tarafından en güzel fotoğrafların seçileceği yarışmanın sonuçları ise 13 Eylül’de açıklanacak.

Birinciye 15 Bin TL, İkinciye 7 bin 500 TL, üçüncüye 5 bin TL ile ödül verilecek yarışmada ayrıca 2 adet mansiyona 1.500 TL, 20 adet fotoğrafa sergileme ve 2 adet fotoğrafa 1000 TL Mobil Kategori ödülü verilecek.

Öte yandan ödül ve sergileme dışında düzenleyici kurum yarışmaya gönderilen fotoğraflardan en az sergileme bedeli karşılığı satın alabilecek.


Zabıta teşkilatının 197. yıldönümünü kutladılar..Önceki Haber

Zabıta teşkilatının 197. yıldönümünü ku...

Takımlara sponsor olanlar vergiden düşmek, muaf demektir..Sonraki Haber

Takımlara sponsor olanlar vergiden düşme...