4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

Video yayınını engelletti.. Başka kanallardan izleyebilirsiniz..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Video yayınını engelletti.. Başka kanallardan izleyebilirsiniz..
Gazetemiz sahibi Osman Şahin’e telefon açarak anasına karısına küfür ederek ölüm tehditlerinde bulunan Gürgentepe Belediye başkanı Yaşar Şahin hakkında yayınlanan ses kayıtları mahkeme kararı ile Türkiye sınırları içersinde engellenmiştir. Ancak, bir çok platformda paylaşılan sesli video kaydına çeşitli linklerden ulaşılarak dinleme imkanları bulunuyor. Gazeteci Osman Şahin bu konuyu C. Başkanı Erdoğan'a ulaştıracağını ifade etti..

Bilindiği gibi konu ile ilgili yapılan yargılama sonucu hem başkan Yaşar ŞAHİN küfür ve tehditlerden dolayı ceza almış, hemde gazeteci Osman Şahin de söz konusu videoyu yayınlamaktan ceza almıştı.

“BEN BU AYIPLA YAŞAYAMAM”

Geçtiğimiz günlerde farklı bir konuşma yapan Gürgentepe Belediye başkanı Yaşar Şahin her nedense pişman olmuş gibi bir söylemde bulunarak gazetemize ulaşan bilgilere göre, “BEN BU AYIPLA YAŞAYAMAM” diyerek üzüntülerini belirten başkan Yaşar Şahin yaptığı şikayetler sonucu sitemizdeki ses kayıtlarına Türkiye sınırları içinde engel koydurmasını başarmıştı. Ancak, değişen hiçbir farkındalığın da olmadığı ve aynı ayıpla yaşamaya devam ettiği görülüyor.

Ancak, bu küfür ve hakaret, tehdit içeren video kaydı bütün wahtsap guruplarında ayrıca paylaşıldığı gibi bir çok kişilerin de sosyal medya sayfalarına eklenerek paylaşılmaya devam ediyor. Sitemizde ise başka bir linkten daha farklı bir şekillerde ulaşma imkanı bulunuyor.

  “CUMHURBAŞKANINA GİDECEĞİM”

Bu  konuda gazeteci OSMAN ŞAHİN medyalarda ses kayıtlarının engellendiği için kayıtla ilgili CD ve bir şikayet dilekçesini  en kısa zamanda Cumhurbaşkanı R. Tayyip Erdoğan’a  resmi olarak elden ulaştıracağını ifade ederek, artık halkın böyle bir Belediye başkanı görmek istemediğini, başkan Yaşar Şahin’in derhal görevinden alınması  ve kongrede açtığı pankartla ilgili bilgiler vererek, kendisini ölümle tehdit eden  bir başkanın görevinde kaldığı süre içinde korkuyla yaşadığını ve AK Partiye büyük zararlar vererek oy kayıplarına neden olduğunu ifade etti..

Bu nedenle mahkeme kararı ile Yotubede yayınlanan ve haber sitemizde linki eklenen ses kayıtları mahkeme kararı ile engel koyulmasına rağmen bir çok vatandaşların ve okurlarımızın video linkini çeşitli platform, Whatsapp ve sosyal medyada paylaştıkları için aynı kayda başka linklerden kolayca ulaşılıp dinlenebiliyor.

BAŞKA BİR PLATFORMDA DİNLEMEK İSTEYENLER AŞAĞIDAKİ LİNKİ TIKLAYABİLİRLER..

https://www.yongazetesi.com/video/gurgentepe-belediye-baskani-yasar-sahinin-gazeteciye-ettigi-kufurler-ve-hakaretler-124


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
5 NİSAN AVUKATLAR GÜNÜ BASIN AÇIKLAMASI..Önceki Haber

5 NİSAN AVUKATLAR GÜNÜ BASIN AÇIKLAMASI....

AKP il başkanı Halit Tomakin kendisini af ettirmeye çalışıyor..Sonraki Haber

AKP il başkanı Halit Tomakin kendisini a...

Facebook Yorum

Yorum Yazın