3- CMİLE EV
4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

VALİ'DEN DOLANDIRILAN AİLEYE DESTEK GELDİ..

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
VALİ'DEN DOLANDIRILAN AİLEYE DESTEK GELDİ..
Ordu Valisi Sonel, Engeli olan ailenin mağduriyetini giderdi.. Vali Tuncay Sonel, Altınordu ilçesi Bahçelievler mahallesinde 31 yaşındaki engeli olan oğlu Bilkan Demirer ile birlikte yaşayan Bilge Lafcı’yı ziyaret etti.

Lafcı’ya geçmiş olsun dileğinde bulunan Vali Tuncay Sonel, devletimizin sağladığı imkanlarla yaşamını sürdüren ailenin dolandırıcılıktan yaşadığı mağduriyetin giderildiğini ve ihtiyaçlarının da karşılanacağını söyledi.
Engeli olan 31 yaşındaki Bilkan Demirer’in sağlık durumu hakkında annesi Bilge Lafcı’dan bilgi alan Vali Sonel, Bilkan’ın sokaklarda rahatça gezebilmesini sağlamak için ihtiyaç duyduğu akülü engelli aracının da Valilik imkanlarıyla alınarak, aileye teslim edileceğini ifade etti. 
Aileye gereken desteğin verileceğini ifade eden Vali Sonel, “Siz hiç merak etmeyin, üzülmeyin. Bilkan evladımızın ihtiyacı olan sizin istediğiniz şekildeki akülü aracı biz alacağız. Ayrıca, gereken desteği sizlere vereceğiz. Her daim yanınızdayız” dedi.  
Anne Bilge Lafcı’nın seyyar satış yeri konusunda kendisine yardımcı olunması isteğini de yerine getiren Vali Sonel, “Engeli olan çocuğunuzun ihtiyaçlarını karşılamak için çalışma isteğinize yardımcı olacağız.. Siz, annesiniz. Anne olarak, engeli olan çocuğunuzla yaşam mücadelenize biz de gereken her türlü desteği vereceğiz” diye konuştu.
Vali Tuncay Sonel’in yaptığı ziyaret ve verdiği destekten dolayı oldukça duygulanan anne Bilge Laftcı, “Allah razı olsun Sayın Valim sizlerden. Hızır gibi imdadıma yetiştiniz. Engeli olan oğluma akülü araç alabilmek için biriktirdiğim paramı dolandırıcılara kaptırmıştım. Bundan dolayı da büyük üzüntü içindeydim. Hem bu mağduriyetimi giderdiniz, hem de bizlerden desteğinizi esirgemediniz. Sizlere çok teşekkür ediyorum. Allah ne muradınız varsa versin” diyerek, duygularını dile getirdi.

 


ORDU'LU POLİS MEMURU KAZADA ŞEHİT OLDU..Önceki Haber

ORDU'LU POLİS MEMURU KAZADA ŞEHİT OLDU....

Altınordu Belediyesi ile Trafik işbirliği eğitimi..Sonraki Haber

Altınordu Belediyesi ile Trafik işbirliğ...