AŞKIN KANDİL - evde kal

Vali Yavuz, “Adıgüzel kamuoyunu yanıltıyor”

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Vali Yavuz, “Adıgüzel kamuoyunu yanıltıyor”
Ordu Valisi Seddar Yavuz, CHP Ordu Milletvekili Mustafa Adıgüzel’in mecliste yaptığı konuşmasını sosyal medya sayfasında paylaşarak “İlküvez'deki vatandaşa yapılan operasyon, köylü kadınların ezilmesi, insanların coplanması kimin kararıdır. Yani şu soru cevap bekliyor.. Copun sapını Erdoğan mı tutuyor, yoksa onun işgüzar Ordu valisi mi?” diye yaptığı paylaşım sonucu Vali Seddar Yavuz Adıgüzel’in halkı yanılttığını ve şahsının hedef alındığını açıkladı.

Bu konuda bir basın açıklaması yapan Ordu Valisi Seddar YAVUZ, CHP Milletvekili Mustafa Adıgüzel’in gerçek dışı paylaşım ve haberlerle kamuoyunu yanıltmaya ve olayları kişiselleştirmeye çalıştığını ifade ederek, yasal haklarının saklı kaldığını söyledi..

VALİ YAVUZ’UN BASIN AÇIKLAMASI ;

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Ordu Milletvekili Mustafa ADIGÜZEL’in Çaybaşı ilçemizdeki Katı Atık Bertaraf Tesisini bahane ederek kendine ait sosyal medya hesaplarında yapmış olduğu paylaşımlar, Ordu ilimizin sorunlarının çözümüne yönelik önerilerden ziyade şahsımı yanlış bilgilerle hedef gösterme amacı taşıyan ve hiçbir şekilde gerçeği yansıtmayan iddialardan ibarettir.

Ordu ilinde göreve başladığım ilk andan itibaren başta sayın milletvekilleri, belediye başkanları, muhtarlar, sivil toplum kuruluşları ve halkımızın tüm kesimleriyle irtibat halinde olmaya ve ilimize en iyi hizmeti vermeye çalıştığım kamuoyu tarafından bilinmektedir.

Sorumluluk sahibi makamlarda bulunan insanların sürekli birilerini gerçek dışı olaylar ile suçlamak yerine aklıselim davranarak konuyu tüm boyutlarıyla araştırıp çözüme yönelik muhataplarıyla istişarede bulunması beklenirdi. Ancak, Sayın Milletvekili gerçek dışı paylaşım ve haberlerle kamuoyunu yanıltmaya ve olayları kişiselleştirmeye çalışmaktadır.

Şahsımı ilgilendiren yönleriyle ilgili yasal haklarım saklı kalmak kaydıyla konunun değerlendirmesini sağduyu sahibi Milletimizin takdirlerine bırakıyorum.

Kamuoyuna saygılarımla.

                                                                       

Seddar YAVUZ

  Ordu Valisi


 • 1
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
İlküvezde ortam gergin, Jandarma ile halk karşı karşıya geldi..Önceki Haber

İlküvezde ortam gergin, Jandarma ile hal...

Büyük Şehir Vali Seddar Yavuz’a sahip çıktı..Sonraki Haber

Büyük Şehir Vali Seddar Yavuz’a sahip çı...

Facebook Yorum

Yorum Yazın