4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

Vali Sonel, yardım ettikçe daha çok öpülüp, seviliyor..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Vali Sonel, yardım ettikçe daha çok öpülüp, seviliyor..
Vali Tuncay Sonel, her hafta Çarşamba günleri gerçekleştirdiği “Halk Günü” toplantıları kapsamında dün de vatandaşlarla bir araya geldi. Kendisinden istenen yardımları mümkün olduğu kadar karşılayan Vali Sonel, vatandaşı memnun ettikçe alnından öpülerek daha çok seviliyor. Kendisine destek verenler tarafından alnından öpülen vali Sonel, bize de yardım etse biz de öperiz. Yardımsever insanı kimler sevmez ki;?

Ordu valisi Tuncay Sonel,  dün yine halk gününde Valilik toplantı salonunda toplam 258 vatandaşımızı  çalışma arkadaşları ile  birlikte dinleyerek, dertlerini çözmeye çalışan Vali Sonel, vatandaşların kendisine ilettiği ekonomik, iş, sağlık olmak üzere her türlü isteklerine çözüm bularak, hayır dualarını aldı ve gerekli gördüğü hususlarda da ilgili kurum müdürlerine talimatlar verdi.


“Halk Günü” toplantısında  vatandaşlarla yakınen ilgilenen çay ve simit ikramında bulunan, hal ve hatırlatını sorarak onlarla muhabbet eden Vali Tuncay Sonel,“Vatandaşlarımızın bizlere iletmiş olduğu isteklerinin karşılanması, sorun ve sıkıntılarının bir an önce çözüme kavuşturulması için gereken çabayı gösteriyoruz. Bu doğrultuda tüm talepler incelenmekte ve ekip arkadaşlarımız vatandaşlarımıza bilgilendirmede bulunmaktadır”diye konuştu.


Hayırsever iş insanı dostlarımızın destekleriyle 24 aydır düzenli olarak  ihtiyaç sahiplerine gıda kartları yardımında bulunduklarını da ifade eden Vali Sonel, vatandaşların memnun ayrılmasının önemli olduğunun altını çizdi.
Vali Sonel’in her zaman kendileriyle yakından ilgilendiğini belirten vatandaşlar, “Allah Devletimizden, Sayın Valimizden razı olsun. Ne zaman kendisiyle görüşme talebinde bulunsak bizleri kabul ediyor, sorunlarımızı dinliyor. Devletimizin şefkatini gösteren Sayın Valimize çok teşekkür ediyoruz”diyerek, duygularını dile getirdiler.
Vali Sonel, aileleriyle birlikte “Halk Günü” programına gelen çocuklara ise verdiği oyuncaktan bisiklete ,tabletten spor malzemesi ve kitaba kadar çeşitli armağanlarla onları  sevindirmeyi ihmal etmedi.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
EFİRLİ’YE ÜRETİM TESİSİ KURULACAK..Önceki Haber

EFİRLİ’YE ÜRETİM TESİSİ KURULACAK..

Ordu’lu kayıp gencin Ormanlık alanda cesedi bulundu..Sonraki Haber

Ordu’lu kayıp gencin Ormanlık alanda ces...

Facebook Yorum

Yorum Yazın