İnka Tescil İnternet Hizmetleri
İnka Tescil İnternet Hizmetleri

Vali Sonel, Çatkapı ziyaretler yapıyor..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Vali Sonel, Çatkapı ziyaretler yapıyor..
Ordu Valiliği görevine atanan ve 21 Haziran 2020 tarihinde Ordu’daki görevine başlayan Vali Tuncay Sonel, bir yandan hayırlı olsun ve başarı dileklerini iletmek amacıyla ziyarette bulunmak isteyenleri kabul ederken, diğer yandan çatkapı hane ziyaretlerinde bulunuyor. Mesai saati gözetmeyen Vali Tuncay Sonel, makam harici esnaflara ve evlere çatkapı ziyaretler yaparak halkın içine giriyor ve sorunlarını dinliyor.

Ordu Valiliği görevindeki ilk mesai gününden itibaren ilçe kaymakamları, belediye başkanları, protokol mensupları, kamu kurum ve kuruluşlarının idarecileri, siyasi parti temsilcileri, muhtarlar, meslek ve sivil toplum kuruluşlarının yöneticileri, iş insanları, basın mensupları ile toplumun her katmanından vatandaşların tebrik ziyaretlerini gün boyunca makamında kabul eden Vali Tuncay Sonel, fırsat bulduğu her anı da değerlendirerek, Ordu’nun sokaklarında esnaflarla ve vatandaşlarla bir araya gelmeye özen gösteriyor.

Şehit ve gazi aileleri başta olmak üzere yetim, öksüz evlatlar ile engeli olan bireyler, dede ve nineleri de evlerinde ziyaret eden Vali Tuncay Sonel, ailelerin istek ve taleplerini dinlerken, hayır dualarını ve gönüllerini alıyor.

Ziyaret yaptığı mahallelerde karşılaştığı çocuklarla da yakın ilişki kuran Vali Sonel, çeşitli hediyeler vererek onları sevindiriyor ve onların yüzünü güldürüyor.

Yaptığı ziyaretlerde vatandaşlara Devletin sıcak elini, gülen yüzünü, şefkatli kollarını göstermeye özellikle gayret edeceğinin altını çizen Vali Tuncay Sonel, ”Ordu’da göreve başladığımız ilk günden itibaren, şahsıma teveccüh göstererek tebrik ve başarı dileklerini iletmek isteyen vatandaşlarımızı mümkün olabildiğince kabul ederek, isteklerini yerine getirmenin gayreti içeresindeyiz. Bir yandan da mesai bitiminde mahallelere giderek, çat kapı vatandaşlarımızı ziyaret edip, çaylarını içiyoruz. Hal ve hatırlarını soruyoruz. Hayır ve dualarını almaya çalışıyoruz. Biz, bu şehirde bir yandan hizmet yaparken, diğer taraftan gönüllere, yüreklere dokunmak istiyoruz. Gece gündüz demeden bunun çabası ve gayreti içerisinde olacağız. Devletimizin şefkatini, güleryüzünü ve sıcaklığını yöre insanımıza her daim göstereceğiz" dedi.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Teleferik ve Ters ev yeniden hizmete giriyor..Önceki Haber

Teleferik ve Ters ev yeniden hizmete gi...

ŞANS TOPU TALİHLİSİ ORDU’DAN ÇIKTI..Sonraki Haber

ŞANS TOPU TALİHLİSİ ORDU’DAN ÇIKTI..

Haber Yorumları

 • Mehmwt Erişti26-06-2020 09:21

  İşte vali böyle olmalı ancak bu tür şahsiyetleri uzun süre görev yaptırmazlar.

Facebook Yorum

Yorum Yazın