4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF

Vali ile Sağlık müdürünün veremediği müjdeyi Tandoğan verdi..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Vali ile Sağlık müdürünün veremediği müjdeyi Tandoğan verdi..
Perşembe’nin başarılı olmasa da en şanslı Belediye başkanı M. Sayım Tandoğan oldu. Yol yapımı, alt ve üst yapım gibi hizmetler için Belediyeden destek ve hizmet istediğinizde ya ödenek yok, ya da görev bizim değil diye Büyük Şehir Belediyesine atılıyor. Bu nedenle Hizmetler hiç aksamıyor. İşte çok önemli bir kurumun açılışını da Vali ile Sağlık müdüründen önce müjdeyi Tandoğan verdi..

Tabii ki, Perşembe’de bir hayal gerçek oldu. Perşembe Devlet Hastanesi resmen hizmete girdi. Bunun yapımında en çok emeği geçen iktidar vekillerinin, Sağlık bakanlığı, il sağlık müdürlüğü yetkililerinin ve ilin valisinin mücadele ve çabaları  sonucu  bir hayal gerçek oldu. 

İşte bu nedenle yıllardır çözülemeyen sorunların ve hizmetlerin Belediye başkanı M. Sayım Tandoğan döneminde  hayata geçmesi sanki Perşembe Belediyesinin hizmetiymiş gibi de lanse edilmesi başkan Tandoğan’ı da haklı olarak gururlandırıyor. Seneye Doğal gaz da gelir, o zaman değmeyin Tandoğan'ın haklı gururuna..

Dün hizmete giren Hastanenin ilk yatan hastası  Sebahat Kaya adlı yaşlı kadın oldu. Biz de Perşembe halkı adına tüm emeği geçenlere teşekkür ediyoruz.

BAŞKAN TANDOĞAN BU KONUDAKİ MUTLU GURURUNU AŞAĞIDA AYNEN PAYLAŞTI..

44 yıllık özlem 15 Eylül 2021 bugün itibariyle kıymetli hemşehrilerim ile buluşmuştur.

Hiçbir eser, hiçbir başarı kolay asla ve asla olmadığını bilmenizi isterim şunu buradan bir kez daha hatırlatıyorumki bizler ekibim ile hangi sözü vermiş isek bunun tamamının arkasındayız.

Sabırlı olarak yapılacakların, yapılanların arkasında durarak Perşembemiz hak ettiği hizmeti daha hızlı daha çabuk buluşacaktır, bu kazanımlar birlikte beraber yol yürüdüğümüz ekibimizin başarısı, kıymetli arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum.

Bizlerin tek sevdası, tek amacı var daha güzel bir Perşembe #MarkaŞehir#Perşembegöreve geldiğimiz zaman 5 YIL sonra Perşembe’yi tanıyamayacaksınız demiştim her anlamda tanıyamayacaksınız.

7/24 hizmet verecek hastanemiz Şehri Güzel ilçemiz ve hemşehrilerime hayırlı uğurlu olsun.

Hastanemizin olur sürecinden tabelasının asılmasının inşaat sürecinin ve devamının içerisinde bulunan tüm süreçlerde bizlere destek olan herkese ayrı ayrı teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum.


 • 0
  SEVDİM
 • 1
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 1
  KIZGIN
Covid 19 hastaları konaklama ücreti ödeyecekler..Önceki Haber

Covid 19 hastaları konaklama ücreti öde...

BÜYÜK ŞEHİRDEN DERNEK BAŞKANLARINA BÜYÜK DESTEK..Sonraki Haber

BÜYÜK ŞEHİRDEN DERNEK BAŞKANLARINA BÜYÜK...

Facebook Yorum

Yorum Yazın