Vali, hastaları evlerinde ziyaret etti..

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
Vali, hastaları evlerinde ziyaret etti..
Ordu Valisi Muammer Erol, evde sağlık hizmetinden faydalanan vatandaşlarımızı evlerinde ziyaret etti. Hastalara geçmiş olsun diyerek, acil şifalar diledi ve ihtiyaçlarını sordu.

Vali Muammer Erol, beraberinde İl Sağlık Müdürü Dr. Dursun Tüzün ile birlikte gerçekleştirdiği ziyarette, evde sağlık hizmetinden faydalanan vatandaşlarımıza ve ailelerine geçmiş olsun dileğinde bulundu.  

Hastalarla ve aile bireyleriyle bir süre sohbet eden Vali Erol, evde sağlık hizmeti kapsamında tedavileri yapılan vatandaşlarımızın sağlık durumları hakkında bilgi aldı.

Evde sağlık hizmeti kapsamında, çeşitli sağlık sorunları nedeniyle hayatlarını yatağa bağlı sürdüren vatandaşlar için evde sağlık hizmetleri biriminin çok önemli bir görev üstlendiğini belirten Vali Muammer Erol, verilen hizmetleri yerinde gördü.

Evde sağlık hizmetleri hakkında Vali Muammer Erol’a bilgi veren İl Sağlık Müdürü Dr. Dursun Tüzün, evde sağlık hizmeti sunumuna ihtiyacı olan bireylerin muayene, tetkik, tahlil, tedavi, tıbbi bakım ve rehabilitasyonlarının evinde ve aile ortamında sağlanmasını kapsadığını söyledi.

Uygulamasını yerinde gördüğü evde sağlık hizmetinin, önemli bir sağlık hizmeti olduğunu ifade eden Vali Erol, hizmeti sunan evde sağlık ekibine teşekkür etti.

 


Ordu’da 6 ilçede okullar yenilendi..Önceki Haber

Ordu’da 6 ilçede okullar yenilendi..

Bir haftada 24 Araç trafikten men edildi..Sonraki Haber

Bir haftada 24 Araç trafikten men edildi...