4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

Vali Erol, ziyaret etti, Cenazeye katıldı..

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
Vali Erol, ziyaret etti, Cenazeye katıldı..
Vali Muammer Erol, göreve başladığı Ordu’da ilçe ziyaretlerini sürdürüyor.Vali Erol, ilçe gezileri kapsamında bugün Ünye ilçesine giderek, bir dizi ziyaret ve temaslarda bulundu. Erol, ayrıca J. Kd. Albay Hüsrev Arslan’ın cenaze törenine katıldı.

İlk olarak Ünye Kaymakamlığını ziyaret eden Vali Erol,  Kaymakamlık binası önünde Kaymakam Ayhan Işık, İlçe Jandarma Komutanı Muhammet Ali Gökkan, İlçe Emniyet Müdürü Celal Sarısoy ve kurum müdürleri tarafından karşılandı.

KAYMAKAMLIĞI ZİYARET ETTİ..
İlk olarak, Ünye Kaymakamlığını ziyaret eden Vali Muammer Erol , Kaymakam Ayhan Işık’tan ilçede yürütülen hizmetler, yatırımlar, projeler ile ilçenin genel durumu ve ihtiyaçları hakkında bilgi aldı.
 

BELEDİYEYİ ZİYARET ETTİ..
Vali Erol, Kaymakamlık ziyaretinin ardından Ünye Belediye Başkanlığını da ziyaret etti.
Vali Muammer Erol, burada  Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, Başkan Yardımcıları Ali Kemal Mehel ve Orhan Gürel tarafından karşılandı.
Vali Erol, Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı’dan belediyenin ilçedeki hizmetleri, çalışmaları, projeleri hakkında bilgiler aldı.


ÖZEL ÜNYE ÇAKIRTEPE HASTANESİNİ ZİYARET ETTİ
Vali Muammer Erol,Belediye Başkanlığı ziyareti sonrası Özel Ünye Çakırtepe Hastanesine de ziyarette bulundu.
Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Durak, Hastane Başhekimi Uzm. Dr. Ali Coşkun, Hastane Müdürü Süleyman Çaloğlu, Halkla İlişkiler Sorumlusu İlknur Çal, Başhemşire Semanur Sönmez tarafından karşılanan Vali Erol, Başhekimlik makamına geçti ve burada hastanede verilen hizmetler ve çalışmalar  hakkında bilgilendirildi.
Hastane Başhekimi Uzm. Dr. Ali Coşkun, ”Sizleri hastanemizde ağırlamak bizlere onur verdi, şeref verdi diyerek” ziyaretinden dolayı Vali Muammer Erol’a teşekkür etti.


J. KD. ALBAY HÜSREV ARSLAN’IN CENAZESİNE KATILDI..

Vali Muammer Erol, Ünye İlçe programı kapsamında Ankara’da görev yapan ve evinde geçirdiği kalp krizi sebebiyle hayatını kaybeden Ünyeli J. Kd. Albay Hüsrev Arslan’ın cenaze törenine de katılarak, ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileğinde bulundu.
Geçirdiği kalp krizine bağlı olarak hayatını kaybeden J. Kd. Albay Hüsrev Arslan’ın cenazesi, Ünye Merkez Büyük Camide öğle namazını takiben kılınan cenaze namazı sonrası İnkur mahallesindeki aile kabristanlığında toprağa verildi.


CAMİ VE OKUL TEMİZLİĞİNE BÜYÜK ÖNEM..Önceki Haber

CAMİ VE OKUL TEMİZLİĞİNE BÜYÜK ÖNEM..

Öğrencilere ücretsiz Okul malzemesi veriliyor..Sonraki Haber

Öğrencilere ücretsiz Okul malzemesi veri...