4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

Vali bir günde 116 vatandaşın derdini dinledi..

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
Vali bir günde 116 vatandaşın derdini dinledi..
Vali Tuncay Sonel, vatandaşlarımızın dertlerine derman olduğu ve haftalık mutat hale getirdiği “Halk Günü” toplantılarını bugün de sürdürdü. Vali Sonel, “Her daim vatandaşımızın yanındayız” dedi.. Vali Sonel yanına gelen çocukların elini öperek onlara oyuncak takdim etmesi ile çocukların sevincine ortak oldu.

Bulduğu her fırsatta şehit aileleri, gaziler, engeli olan , yaşlı ve ekonomik yoksunluk içinde bulunan vatandaşlarımızı  hem evlerinde ziyaret eden, hem de makamında ağırlayan Vali Tuncay Sonel, düzenlediği “Halk Günü” toplantılarıyla da kendisine iletilen tüm sorunların çözümü noktasında gereken hassasiyeti gösteriyor.

Kendisinden randevu talebinde bulunmak suretiyle sorun, şikayet ve taleplerini iletmek isteyen vatandaşlar için düzenlediği “Halk Günü” toplantılarına ayrı bir önem veren Vali Tuncay Sonel, bugün gerçekleştirdiği “Halk Günü” toplantısında da 116 vatandaşımızın dertlerine derman olmaya çalıştı.

Valilik Toplantı Salonunda yapılan “Halk Günü” toplantısında, vatandaşların sorun, şikayet ve taleplerini tek tek dinleyerek not alan Vali Tuncay Sonel, toplantıda hazır bulunan kurum müdürlerinden sorun, şikayet ve taleplere çözüm bulunmasını istedi.

“Halk Günü”ne katılan vatandaşlar, kendileriyle yakından ilgilenen ve dertlerine derman olmaya çalışan Vali Tuncay Sonel’e teşekkür ederek, bol bol dua ettiler.

Amaçlarının, Devletin her daim vatandaşlarımızın yanında olduğunu hissettirmek olduğunu belirten Vali Sonel, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın, vatandaşın derdiyle dertlenen, derdini çözmeye gayret eden hizmetkâr devlet anlayışı ile hareket ediyoruz. Allah devletimize ve milletimize zeval vermesin” diye konuştu.

 “Halk Günü” toplantısında vatandaşların hal ve hatırlarını sorarak, bir süre sohbette de bulunan Vali Tuncay Sonel, aileleri ile birlikte gelen çocuklara da çeşitli oyuncaklar  vererek onları sevindirmeyi ihmal etmedi.


Başkan Zengin, “Doktora yapılan zamlar herkese yapılmalıdır”Önceki Haber

Başkan Zengin, “Doktora yapılan zamlar h...

BAŞKAN TÖREN, “HER ŞEYİN EN İYİSİNİ HAK EDEN BİR ŞEHRİMİZ VAR”Sonraki Haber

BAŞKAN TÖREN, “HER ŞEYİN EN İYİSİNİ HAK...