VALİ, 1 MAYIS İŞÇİ BAYRAMINI KUTLADI..

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
VALİ, 1 MAYIS İŞÇİ BAYRAMINI KUTLADI..
Ordu valisi Muammer Erol, “1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü; alın terinin, helal kazancın, dostluğun, barışın, kardeşliğin, yardımlaşmanın, birlik ve beraberliğin simgeleştiği gündür.” Diyerek bir kutlama mesajı yayınladı..

Bu anlamlı günü; daha iyi bir gelecek için ter akıtan, sosyal ve ekonomik gelişmenin temel gücü olan işçi ve emekçilerimizle birlikte kutlamaktayız.

İşçi ve işverenlerin birlikte oluşturduğu karşılıklı özveri, diyalog ve işbirliği sayesinde ülkeler ekonomik ve sosyal alanlarda ilerleme kaydetmiş ve önemli başarılar elde etmiştir. Bu nedenle emeğe gereken değeri vermek ve korumak sosyal bir sorumluluktur.

Milletimizin geleceğe refahla ulaşması için alın teri döken emekçilerimizin; maden ocaklarından atölyelere, tarlalardan fabrikalara uzanan fedakârlık öyküleri, ülkemizin kalkınmasında saygın bir yere sahiptir. İçimizdeki emek kahramanları, her koşulda güvenli yarınlarımızın inşası için çalışmış, milletimiz adına inanç ve azmin destekçisi olmuşlardır.

Özverili çalışmalarıyla ilimizin ve ülkemizin gelişme ve kalkınma hamlelerine büyük katkı sağlayan, toplumun belkemiği ve üretimin enA önemli unsuru olan işçilerimiz, ülkemizin barış, huzur ve refah ortamına erişmesinde önemli rol oynamaktadırlar.

Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılını “Türkiye Yüzyılı” yapma doğrultusunda hızla ilerleyen ülkemizin temelinde çalışan, hayatını alın teri ve emeğiyle çalışarak kazanmaya adayan tüm işçi ve emekçi kardeşlerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Gününü en içten dileklerimle kutluyor, bu anlamlı günün barış ve kardeşliğin egemen olduğu bir bayram havasında kutlanması temennisiyle, tüm vatandaşlarımızı en kalbi duygularımla selamlıyor, sağlık, huzur ve barış dolu günler diliyorum.

 


OSKİ Genel müdürlüğü 5 yıllık yatırımını açıkladı..Önceki Haber

OSKİ Genel müdürlüğü 5 yıllık yatırımını...

12 OPERASYONDA 17 KİŞİ YAKALANDI..Sonraki Haber

12 OPERASYONDA 17 KİŞİ YAKALANDI..