İnka Tescil İnternet Hizmetleri
İnka Tescil İnternet Hizmetleri

Uyan Fatsa halkı uyan.. Size zarar verenler yabancı değil..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Uyan Fatsa halkı uyan.. Size zarar verenler yabancı değil..
YÖN Gazetesi gazetecilikte önemli başarılara imza atmaya devam ediyor. Maden arama konusunda Fatsa’ya zarar verenler hiç de yabancı değil.. Son günlerde gündem olan Fatsa’daki siyanürle maden arama olayındaki gerçekler orta çıkmaya başladı. YÖN Gazetesi olarak yaptığımız araştırma ve incelemeler sonucunda Altıntepe Madencilik şirketinin yetkili ve sorumlularının yabancı değil, tanınmış simalar ve Türk vatandaşlarının olduğunu tespit ettik. Yani Fatsa’nın yeşillerinin yabancılar tarafından değil, kendi insanlarımız tarafından katledildiğinin gerçekleri ortaya çıktı. İşte o şirketin yönetim kadrolarını bu haberimizde bulacaksınız.

Fatsa’da siyanürle maden arama yapan şirkete verilen yetki sürecinin uzatılması yerel medyada oldukça geniş yer verilmesine rağmen hiçbir yetkiliden tepkili veya tepkisiz yanıt gelmiyor.

Fatsa Belediye başkanı İ. Etem Kibar bu konuda gülünç bir açıklama yapmış ve savunmuş. “Siyanurla Maden aranmasının Fatsa’ya zararı yok” demiş.. O zaman Fatsa halkı neden isyan ediyor?

Başkan haklı, Mahalle muhtarı, muhtarın oğlu, çevre halkı güzel maaşla işe girmişler. Çevrenin katledilmesi kimsenin umurunda bile değil..

Ancak, adı geçen Madencilik şirketinin herkes yabancı bir şirket olduğuna inanmış.. Evet şirket yabancı olsa da çoğunluğun yetkisi  Türk vatandaşlarının elinde..

İşte gazetemiz sahibi ve sorumlu yazı işleri müdürü Osman Şahin, Altıntepe Madencilik AŞ.’nin ticari resmi kayıt bilgilerine ulaştı ve köşe yazısında gündeme getirdi. Fatsa’ya zarar verenler yabancı değil, bizim Türk vatandaşlarımız.. Bakalım tanıyabilecek misiniz?

Bütün gerçekleri öğrenmek için aşağıdaki linki tıklayın veya Osman Şahin'in sitede yayınlanan  köşe  yazısını okuyun..

https://www.yongazetesi.com/makale/fatsaya-zarar-verenler-yabanci-degil-839


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Yeni alınan Coronavirüs tedbirleri Cuma günü başlıyor..Önceki Haber

Yeni alınan Coronavirüs tedbirleri Cuma...

Belediye başkanlarından organ bağışına destek..Sonraki Haber

Belediye başkanlarından organ bağışına d...

Facebook Yorum

Yorum Yazın