4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

ÜRETİME GEÇMEYEN PROJEYE 1.LİK ÖDÜLÜ..

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
ÜRETİME GEÇMEYEN PROJEYE 1.LİK ÖDÜLÜ..
Türkiye’nin dört bir yanından projeler yarıştı, birinci “Aktif Karbon Üretim Tesisi Projesi” seçildi. Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından geçn ay Perşembe Efirlide temeli atılan “Aktif Karbon Üretim Tesisi Projesi” henüz daha üretime başlamayan fabrikaya Kent ve başkan dergisi tarafından birincilik ödülü verildi.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, her yıl Kent ve Başkan Dergisi tarafından düzenlenen ve halkın oylarıyla yılın en başarılı projelerine imza atan belediye başkanlarının ödüllendirildiği yarışmada fındık kabuğundan aktif karbon üretilecek olan “Aktif Karbon Üretim Tesisi Projesi” ile birincilik elde ederek ödüle layık görüldü.

2019 Yerel Seçimlerinin ardından göreve gelen Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, klasik belediyeciliğin dışına çıkarak Ordu’ya kazandırdığı yatırım ve projelerle göz dolduruyor. Ulaşım ve alt yapı yatırımlarının yanı sıra tarımdan teknolojiye, turizmden kültür sanata birçok başarılı çalışmaya imza atan Başkan Güler’in bu çalışmaları Türkiye kamuoyunun da dikkatini çekiyor. Üç yılı aşan görev süresince ulusal ölçekte birçok ödüle layık görülen Başkan Güler, yeni bir ödül almaya daha hak kazandı.

TÜRKİYE’NİN DÖRT BİR YANINDAN PROJELER YARIŞTI, BİRİNCİ BAŞKAN GÜLER OLDU

Başkan Güler’in görev süresince üzerinde çalışmalar yaptığı ve geçtiğimiz haftalarda temelleri atılan ve en önemli ihraç ürünü fındığın kabuğunun değerlendirileceği Aktif Karbon Üretim Tesisi projesi Kent ve Başkan Dergisi'nin düzenlediği yarışmada ödüle layık görüldü. Büyükşehir Belediye Başkanları başta olmak üzere il, ilçe, belde belediye başkanlarının projeleriyle yarıştığı bu etkinlikte tüm Türkiye’yi kapsayan online anket yapıldı. Birçok projeyi geride bırakan Aktif Karbon Üretim Tesisi Projesi halkın oyları ile birinci oldu.

Başkan Güler ödülünü, Türkiye’nin her bölgesinden büyükşehir, il, ilçe, belde belediye başkanlarının yanı sıra Türk Belediyeciliğinin, yerel yönetimlerin gelişimi ve güçlendirilmesi için çalışan birbirinden önemli ve seçkin isimlerin katılımı ile Kayseri’de düzenlenecek organizasyon ile alacak.


Kamu Müteahhitleri iş yapamaz duruma geldiler..Önceki Haber

Kamu Müteahhitleri iş yapamaz duruma gel...

Ordu’da 90 bin hektar alan ilaçlandı..Sonraki Haber

Ordu’da 90 bin hektar alan ilaçlandı..