3- CMİLE EV
4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

Ünye Belediyesine vatandaş isyanı devam ediyor.

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
Ünye Belediyesine vatandaş isyanı devam ediyor.
AK Parti Ordu’dan sonra Ünye ilçesinde de tepki almaya devam ediyor. Ünye Belediye başkanı Hüseyin Tavlı yaptığı ayırımcılıkları ile her gün vatandaşlardan tepki almaya devam ediyor. Vatandaşlar sosyal medyada yaptıkları yorumlarda belediyenin hizmet ayrımından şikayetçi olduklarını ifade ediyorlar. AK Partiye son günlerde benzer tepkiler Ordu’da da yapıldığını biliyoruz.

Başkan Tavlı’nın yaptığı ayırımcılıktan dolayı  Ak Partiye oy vermeyeceklerini belirten yorumlar ve paylaşımlar yapılırken, başkan Tavlı’yı ayrıca Cumhurbaşkanı Erdoğan’a şikayet ettiklerini de dile getiriyorlar.

Vatandaşlar şikayetlerinde Ünye Belediyesinin adama göre iş yaptığını bu konuda da başkanla yakınlığı olmayan birçok mahallenin hizmet alamadığını belirterek aşağıdaki yorumları sosyal medyada paylaştılar.

BAŞKAN TAVLI AKRABALIK GÜDÜYOR..

Özelliklede hısım akrabalarını iş sahibi ve emlak zengini yaptığını belirten vatandaşlar, ”Başkan Tavlı’ya güveniyorduk ama henüz 2 sene oldu hüsrana uğradık. İş sahibi akrabalarını Belediyeye doldurduğunu biliyoruz. Aynı zaman yakınında kim varsa işini yapıyor. Mahallesinde ki tüm imar alanlarını 2 kattan 8 kata çıkardı. Ama bize gelince iş yok, maaş ödeyemiyoruz nasihatleri çekiyor.”

OY VERMEYECEĞİZ..

Ak partiye oy verenler olarak hakkımızı helal etmiyoruz. Cumhurbaşkanımız, “Seçimler sandıkta değil gönüllerde kazanılır veya kaybedilir. Tevazu, samimiyet, gayret ilkesi ile yürüyen başkanlar istiyoruz. Biz eserlerimizle konuşuyoruz’.demişti. Şimdi Cumhurbaşkanımıza sesleniyoruz “eseriniz ortadadır ve tam bir hayal kırıklığıdır ve sie daha oy vermeyeceğiz” açıklamasında bulundular.


Pandemiden en çok kadın girişimciler etkilendi..Önceki Haber

Pandemiden en çok kadın girişimciler etk...

BAŞKAN TÖREN’DEN ECZACILARA ANLAMLI JEST..Sonraki Haber

BAŞKAN TÖREN’DEN ECZACILARA ANLAMLI JEST...