Üniversite Basketbol müsabakaları sona erdi..

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
Üniversite Basketbol müsabakaları sona erdi..
Ordu Üniversitesi ev sahipliğinde 16-22 Aralık tarihlerinde Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu tarafından düzenlenen Ünilig Basketbol müsabakalarının kupa töreni gerçekleştirildi. 1. Olan Erkek ve bayanlar kupalarını aldılar.

Törene Rektör Prof. Dr. Ali Akdoğan, Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Alpaslan İnce ve öğrenciler ile davetliler katıldı. Rektör Akdoğan yaptığı konuşmada "2 haftadan bu yana sürmekte olan spor etkinliklerinin sonuna geldik. Geçen hafta voleybol turnuvasında 8 üniversiteyi ağırlamıştık bu hafta da 6 üniversiteyi basketbol turnuvasında ev sahipliği yaparak ağırladık. Bu tür etkinlikler gençlerimize centilmenlik ruhuyla kaynaşması, tanışmaları yönünde çok güzel bir birliktelik kazandırmış oluyor. Ben turnuvaya katılan tüm takımları verdikleri mücadeleden dolayı tebrik ediyor, emeği geçenlere teşekkür ediyorum."dedi.

Turnuvada müsabakalar sonucu erkeklerde Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi birinci olurken kadınlarda ise Kayseri Nuh Naci Yazgan Üniversitesi birinci oldu. Birincilik kupaları rektör Ali Akdoğan tarafından verildi.


Büyük Şehir 2,5 ton küçük Balığa el koydu..Önceki Haber

Büyük Şehir 2,5 ton küçük Balığa el koyd...

ORDU’DA DENİZ DALGASINDAN ENERJİ ÜRETİLECEK..Sonraki Haber

ORDU’DA DENİZ DALGASINDAN ENERJİ ÜRETİLE...