4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

Ulubey’in yollarını Büyük Şehir Belediyesi asfalt döşüyor..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Ulubey’in yollarını Büyük Şehir Belediyesi asfalt döşüyor..
Ulubey’in grup yolları sıcak asfalt düöşeniyor. Ordu’nun Ulubey ilçesinin en büyük mahallelerinden Belenyurt mahallesinin 7.5 km’lik grup yolu asfalta kavuşuyor. Kendi gücü ve bütçesi yetmeyen Ulubey Belediyesinin yolarını asfalt döşeme işlemini Ordu Büyük Şehir Belediyesi yapıyor. Büyük Şehir asfalt döşerken Ulubey Belediye başkanı İsa Türkcan da sadece seyrederek, bakıyor, fakat başkan Hilmi Güler’e de teşekkür ediyor.

Ordu Büyükşehir Belediyesi, Ulubey ilçesinin Belenyurt, Güvenyurt, Koşaca ve Güvenyurt grup yolunda sıcak asfalt çalışması başlattı. Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, sürdürülen çalışmayla birlikte, 7.5 km uzunluğundaki güzergahın konforlu bir yapıya kavuşacağını söyledi.

Türkiye’nin kırsal yol ağı en uzun ili olan Ordu’da, Büyükşehir Belediyesi tarafından mahalle ve grup yollarında başlatılan asfalt seferberliği sürüyor.  Vatandaşların yoğun olarak kullandığı güzergahları, standardı yüksek bir yapıya kavuşturmak için hızlı ve planlı bir çalışma gerçekleştiren Büyükşehir Belediyesi, altyapısı tamamlanan bölgeleri ise asfaltla buluşturuyor. Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Ulubey ilçesinde nüfus yoğunluğunun fazla olduğu grup yolunda, sıcak asfalt çalışması başlattıklarını belirtti.

 BELENYURT GRUP YOLUNA 7.5 KİLOMETRE SICAK ASFALT

Ulubey ilçesinde birçok noktada çalışma yürüttüklerini belirten Başkan Güler, “Ulubey ilçemizde önemli bir grup yolunu daha sıcak asfalt ile buluşturuyoruz. Bu kapsamda, Belenyurt Mahalle yolunda sıcak asfalt çalışması başlattık. 7.5 kilometre uzunluğundaki güzergah tamamlandığında, Güvenyurt, Koşaca ve Güvenyurt mahallelerine de bağlantı sağlayacak. Şu anda bir kilometrelik kısım geride kaldı. Ulubey ilçemize hayırlı olsun” dedi.

TÜRKCAN’DAN BAŞKAN GÜLER’E TEŞEKKÜR

Ulubey Belediye Başkanı İsa Türkcan ise “Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Hilmi Güler 'in destekleriyle ilçemiz genelinde asfalt yatırımları devam ediyor. Daha önce genişleme ve altyapı çalışmaları tamamlanan Belenyurt mahallemizin 7.5 km uzunluğundaki grup yolunu sıcak asfalt konforuyla buluşacak. Sıcak asfalt konforunun hemşehrilerimize ulaştırılmasında bizlere destek veren Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Hilmi Güler'e ve ekip arkadaşlarına, teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Özgür Özel, “DÜNYANIN KAÇ BUCAK OLDUĞUNU GÖRDÜ” dedi..Önceki Haber

Özgür Özel, “DÜNYANIN KAÇ BUCAK OLDUĞUNU...

Vali Sonel, “Tek bir insanımızı kaybetmek istemiyoruz..”Sonraki Haber

Vali Sonel, “Tek bir insanımızı kaybetme...

Facebook Yorum

Yorum Yazın