4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

Turizm belgeli FUL-DEM KAFE Bar Ordu halkının hizmetine girdi..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Turizm belgeli FUL-DEM KAFE Bar Ordu halkının hizmetine girdi..
Ordu’da yeni bir eğlence mekanı olan FULL-DEM kafe bar törenle açılarak hizmete girdi. Ordu sahilinde Fidangör mevkiinde Turizm belgeli müzikli eğlence mekanı olan FUL-DEM kafe bar dün düzenlenen törenle hizmete girdi. Açılış kurdelasını Gülyalı Belediye başkanı Ulaş Tepe kesti.

Ordu’nun merkez sahilinde tek ruhsatlı turizm belgeli olarak hizmete giren FULL-DEM kafe davetli dostların karılımı ile Ordu halkının hizmetine girmiş bulunuyor. FULL-DEM Kafede, her gece canlı müzik, eğlence, servis, açık büfe, tekel mamulleri ile en keyifli anlarınızı yaşamak ve ayrıca özel günleriniz için kutlama yapmak isteyenlere özel servisli rezarvasyonlar ve tüm istekler kabul edilerek tecrübeli kadrosu ile siz Ordu halkına en iyi hizmeti vermeye baladı. Mekan aynı zamanda Ordu’ya gelecek olan turistlerin de tercih ettiği bir uğrak yeri olacak.

AÇILIŞ KURDELASINI ULAŞ TEPE KESTİ..

Bir çok dostların ve davetlilerin katıldığı açılışa Gülyalı Belediye başkanı Ulaş Tepe de katılarak açılış kurdelesini kesen başkan Ulaş Tepe, “Ordu’muz için bu gayreti gösteren arkadaşlarımızı tebrik ediyorum, başarılar diliyorum. Ordumuz için hayırlı, uğurlu olsun, başarılar ve bol kazançlar diliyorum”diyerek açılış kurdelesini kesti. İşletme sahiplerinden Gökhan  Yeşilyurt ise,katılımcılara ve başkan Ulaş Tepe’ye teşekkür ederek, “Tüm müşterilerimize en iyi hizmeti yapmak ve eğlence diye çıktığımız bu yolda en iyi hizmeti yapma gayreti göstereceğiz”  diyerek katılma zahmetinde bulunan bütün davetlilere teşekkür etti.. Ayrıca emeği geçen ve bu mekan için büyük  katkıları bulunan Yener Turan ile Hakan Şen ise davetlilere teşekkür ederek, bütün dostları için her an hizmete hazır olduklarını ifade ettiler.

Açılışa ayrıca Ordu PTT. Başmüdürü Şinasi Kara, Altınordu Belediyesi ruhsat işleri eski müdürü Yunus Aktaş ve çok sayıda davetliler katılarak hayırlı olsun dileklerinde bulundular. Birçok kişi, kurum ve kuruluşlar da açılışa çiçek göndererek hayırlı olsun temennilerinde bulundular.

Altınordu sahilde tek eğlenceli, müzikli ve Gastronomi turizm belgeli eğlence mekanı olan FUL-DEM Kafe Bar  Altınordu Taşbaşı Mahallesi Fidangör girişi sahilde (Kızılay kan merkezi) yanında hizmet vermeye devam edecek.

Biz de emeği geçen ve Ordu halkına böyle güzel bir mekanı kazandıran ve emeği geçenlere teşekkür ediyor, hayırlı olsun diyerek bol kazançlar temenni ediyoruz.(YÖN)

 


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Ordu’da 11 bölgede Maden arama ihalesi yapılacak..Önceki Haber

Ordu’da 11 bölgede Maden arama ihalesi y...

MUHTARLARI HALUK İPEK VE ERGÜN TAŞÇI’YI KINADILAR..Sonraki Haber

MUHTARLARI HALUK İPEK VE ERGÜN TAŞÇI’YI...

Facebook Yorum

Yorum Yazın