4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

TOMAKİN, SAĞLIK MÜDÜRÜ, GÜNDOĞDU BAŞHEKİM OLSUN!.

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
TOMAKİN, SAĞLIK MÜDÜRÜ, GÜNDOĞDU BAŞHEKİM OLSUN!.
Ordu’nun AKP vekili Metin, son günlerde farklı bir taktik uygulamaya başladı. Ordu İl sağlık müdürlüğü ve Devlet hastanesi ile ilgili kendi Twitter hesabından sık sık Twitter atan ve aklına göre farklı bir yöntem uygulayan Metin vekil bizim haberlerimizi kopyalayarak “Sen pas ver, biz gol atalım” taktiği ile Ordu’da kendi yandaş medyaları kullanıyor.

Farklı bir taktikle sağlık camiasını karalamaya ve iftara atmaya çalışan vekil  Metin, bazı yerel gazeteleri aracı olarak kullanmaya başladı. Bizim de kendisine bir önerimiz  var. AKP. İl başkanı Halit Tomakin Ordu Sağlık müdürü, vekil Metin Gündoğdu ise Devlet hastanesine başhekim olsun.

AKP vekili Metin 18 Aralık 2021 tarihinde paylaştığı bir Twitter hesabında  “Sağlık bakanı Fahrettin  Koca’nın Ordu’da siyaseti getirdi son durum”diye sağlık bakanını eleştirmesinden sonra paylaşılan bu twitter aynı tarihte gece yarısı operasyonu ile silinmişti.

VEKİL METİN, BAŞHEKİMDEN VE SAĞLIK MÜDÜRÜNDEN  RAHATSIZ OLDU..AMA NEDEN?

Ordu Devlet Hastanesi başhekimine ve Ordu İl sağlık müdürüne karşı arkasına AKP Ordu il başkanı Halit Tomakin’i de alarak sağlık camiasında istediği bütün yönetimi elinde tutarak istediği kişileri atamaya, istediği ihalenin kendi adamlarına  ve istediği kişilere verilmesine müsaade etmeyen ve haksızlığa yolsuzluğa izin vermeyen  mevcut yönetim vekil Metin ile AKP il başkanı Halit Tomakin’in  oldukça canını sıkarak değişmesini istiyordu.

Her şey başhekimin görev süresinin uzatılmasından sonra alenen başladı. Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, sosyal medyadan sürekli yaptığı paylaşımlarla Ordu il sağlık müdrü Dr. Mustafa Gündoğdu ile Devlet Hastanesi başhekimi Uz. Dr. Atila Gürgen’i hedef alarak kendine yakın yerel gazeteleri kullanarak bizim de yayınladığımız bu haberleri  kopyalanıp, yapıştırıp  ortak edilerek paylaşılıyor ve sağlık camiası sürekli aleyhte eleştiriliyor. Yani burada görev süresi dolan başhekimin değişmemesi ve görevinin uzatılmasından  kendi özel ve çıkar amaçlı taleplerinin yerine gelmediği için rahatsız olduklarında kaynaklanmaktadır.

VEKİL METİN’İN BAZI PAYLAŞIMLARI..

Ordu sağlık camiası konusunda sık sık sosyal medyada paylaşım yapan vekil Metin, yaptığı paylaşımları da kendine yakın yerel gazetelere ve bazı sosyal medya trollerine malzeme olarak yayınlatarak kaynak olarak kullanmalarına da destek veriyor. Yani yerel gazetelere pas vererek gol attırmak istiyor ama, penaltı dahi kullanıp, bir türlü gol atamasını dahi beceremiyorlar.

Ordu’da sağlık alanında yaşanan herhangi bir sorun olmadığı halde  sorun varmış gibi göstererek yönetim kaynaklı olduğunu belirten AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, isyan ve çaresizliğini sosyal medyadan paylaşarak rahatsızlıklarını gündeme getiriyor.

Vekil Metin’i kaynak gösteren o ortak menfaatçi gazeteler  paylaşımları aynen yayınlayarak manşet atarak karalama kampanyalarına  da şu paylaşımla ortak oluyorlar. “Ordu'da sağlığın başındaki İl müdürü, daire başkanları ve bazı baş hekimlerin Samsun'dan ikamet ettiğini ve bir başhekim ise saat 17:oo'den sonra rahatsız edilmek istenmediği söyleyerek, tepkisini dile getirdi.

Gündoğdu; "İlimiz’de Sağlık Ordu/Samsun (340km) günlük gidip gelme ile yönetiliyor. İl Müdürü, Daire Başkanları ve Başhekimlerin bazıları Samsun'da ikamet ediyor. Bir Başhekim ise 5’ten sonra beni rahatsız etmeyin diyor. Sayın Bakanımız @drfahrettinkoca’ya iletmemize rağmen İlimizde durum bu!" paylaşımlarını bazı yerel gazetelerde ve sosyal  medya yayınlatarak  Ordu sağlık camiasını yıpratmaya devam ediyor.

HALİT SAĞLIK MÜDÜRÜ, METİN DE BAŞHEKİM OLSUN..

Şimdi sizlere bizim YÖN gazetesi olarak kamu oyu adına bir önerimiz var. Ordu Sağlık müdürlüğü ile hastane başhekiminden bu kadar rahatsız olan bir milletvekili ve AKP’nin il başkanının dilinden ve sitemlerinden kurtulmak için Ordu il sağlık müdürlüğüne Halit Tomakin’i Hastane başhekimliğine de Metin Gündoğdu getirilirse, Ordu sağlık camiasındaki bütün şikayetler sona erer ve her iki taraf da  rahatlamış olur.

Neden derseniz, çünkü her ikisi de önümüzdeki günlerde işsiz kalacaklar. AKP İl başkanı ve yönetimi yakın bir zamanda görevlerinden alınacaklar, vekil Metin de önümüzdeki  seçimlerde tekrar vekil olamayacağına göre şimdiden  yeni işlerine başlamış olurlar. Ordu’da AK Parti o zaman yeniden bir ivme kazanmış olacaktır. Şimdiden hayırlı (!) olsun diyoruz.

 


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Uçak Seyahatlerinde PCR Testi Uygulamasına devam kararı..Önceki Haber

Uçak Seyahatlerinde PCR Testi Uygulaması...

ORDU’LU HEMŞİRE OTEL ODASINDA ÖLÜ BULUNDU..Sonraki Haber

ORDU’LU HEMŞİRE OTEL ODASINDA ÖLÜ BULUND...

Facebook Yorum

Yorum Yazın