2 - SİTE EN ÜSTÜ - 19 EYLÜL
4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF

TDP’den satışa tepki, “Belediyeler emlakçı değildir”

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
TDP’den satışa tepki, “Belediyeler emlakçı değildir”
Türkiye Değişim Partisi (TDP) Ordu il başkanlığı parti binasında yaptığı bir basın açıklamasında il başkanı İlhan Kaya partisinin büyük kongresi hakkında bilgi verirken, ilçe başkanı Serkan Çelik de Ordu Büyük Şehir Belediye meclisinde kendi hizmet binasını satmak için alınan meclis kararını eleştirerek, meclis üyelerine seslenerek “Vicdanlı olun, çoluğunuz çocuğunuz var” dedi..

Açılış konuşmasını yapan İl başkanı İlhan Kaya Türkiye genelinde 60’ın üzerinde teşkilatlarımızı tamamladığımız için, 26 Eylülde Ankara’da yapılacak büyük kongrede Mustafa Sarıgül’ün aday olduğunu ve bu tarihte Ordu halkını ve Ordu basınını kongreye davet etti..Herkesi kurultayımıza bekliyoruz” dedi..

Türkiye Değişim Partisi Ordu ilçe başkanı Serkan Çelik ise, Büyük Şehir Belediyesinin Altınordu Durugöl Mahallesinde bulunan eski hizmet binasının satışa çıkarıldığına tepki göstererek, “Ordu Büyük Şehir Belediye Meclisinden bir karar çıktı, Belediyeler emlakçı değildir, Belediyeler ürün satan alan yerler değildir. Burada çok değerli AK Parti Belediye meclis üyelerine, MHP’li, İYİ Parti ve CHP’li meclis üyelerine sesleniyorum. Vicdanlı olun,çoluğunuz çocuğunuz var, yarın sokaklarda vatandaşlar burayı satanlardan biri de sizdiniz, bu acının altında ezilirsiniz, bu memleket hepimizin, bu yanlıştan dönün, biz bu suçun altında olmayacağız, sesimizi duyurabildiğimiz kadar duyuracağız” dedi..

BAŞKAN SERKAN ÇELİK ŞU AÇIKLAMAYI YAPTI :

Çok kıymetli basın emekçilerimiz, Türkiye Değişim Partisi kurulduğumuz günden bu yana eleştirilerimiz , yapıcı olmuştur, muhalefet olsun diyerek konuşmadık, ancak toplumun milletimizin hakkını savunmak, bizlerin en doğal hakkı, bu memleket bizim diyerek yollardayız.

08.09.2021 Tarihli meclis toplantısı tam bir oldu bitti mantığı ile ek gündem maddesi olarak, tarihte belki ilk kez belediye kendi hizmet binasını satmak için belediye meclisinden onay almıştır, 2516 ada 7 nolu parsel üzerinde bulunan hem hizmet binası hem de 16960 m2 olan arsa satılacak,bu hangi vicdana sığar, size millet satın diyerek yetki vermedi, kazanımların üzerine yenileri eklensin diyerek yetki verdi, bu yanlıştan biran önce dönün bu ORDUMUZA zulüm ve peşkeştir, satarak elinize bir şey geçmez , bu mülk babanızın değil Ordulu hemşerilerimin gayrimenkulü.

Kredi çekmekten hiç rahatsızlık duymayan hizmet etmekten rahatsız olan başkan ve ekibi , 150 milyon tl kredi çekecek bu kaçıncı kredi, ortada  hizmet yok ,borç çok bu krediler ,ne için kullanılıyor, geçmiş dönemin borçları varsa, açıkla enkaz aldıysan, enkaz teslim etme bu memleket hizmet edeni unutmaz, etmeyeni affetmez.

Teleferik insan sağlığı bu kadar mı ucuz yazık günah bakımı yapılmamış bir turistik aracı katliam malzemesi olarak kullandırmışlar, bu ne cesaret bu ne sorumsuzluk, en ufak vicdan yok mu? Açıklama yok hesap sorma yok olmaz memleket böyle yönetilmez.

Botanik bahçe fındık harmanı oldu, burası ne olacak haberi olan var mı .?

Fındık bahçesi emektir, okul çantası, ayakkabı, dershane parası, kızlarımızın çeyizi, fiyatı konuşmaya deymez, Ak partili kardeşlerim Ankara diyor ki bir tl. olsun fındık yine oy atarlar , yok öyle bu hep böyle gitmez , Türkiye değişim partisi var .

Türkiye Değişim Partisi

ALTINORDU İLÇE BAŞKANI

        SERKAN ÇELİK


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
ALTINORDU GÜZELYALI’YI DAHA GÜZEL YAPTI..Önceki Haber

ALTINORDU GÜZELYALI’YI DAHA GÜZEL YAPTI....

HAFTANIN FUHUŞ BİLANÇOSU 48 KADIN..Sonraki Haber

HAFTANIN FUHUŞ BİLANÇOSU 48 KADIN..

Facebook Yorum

Yorum Yazın