3- İnka Tescil SECCADE YAN TARAF
4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF

TDP. Ordu İl başkanlığına İlhan Kaya atandı..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
TDP. Ordu İl başkanlığına İlhan Kaya atandı..
Ordu siyasetinde genel bir değişime etki etmesi beklenen Türkiye Değişim Partisi Ordu il binası törenle açıldı. Genel Başkan Mustafa Sarıgül, her zaman olduğu gibi Ordu’daki törende de davul zurna ile karşılandı. Koronavirüs nedeniyle “GELMEYİN” dedim diyen başkan Sarıgül’ü hiç beklenmedik bir kalabalık karşılarken, sosyal mesafe veya virüs bulaşma korkusu gibi tedirginlik de yaşanmadı. TDP. Ordu İl başkanlığına eski CHP yöneticisi İlhan Kaya atanarak, “Atatürk’ün düşüncelerini iktidar yapacağız..” dedi..

Şişli Belediye başkanlığını bıraktıktan sonra İstanbul Büyük Şehir Belediye başkan adayı molan Mustafa Sarıgül, “ÇARE SARIGÜL” sloganı ile siyasete devam ediyordu. Şu anda ise, “SON ÇARE SARIGÜL” olarak yeni bir siyasi yapılandırma çalışmalarına başlamış bulunuyor.

İstanbul’da yaptığı siyaseti ve benzeri konuşmaları aynen Ordu’da tekrar eden Mustafa Sarıgül, partisinin Altınordu Yeni Mahallede  kiraladığı yeni il binasının açılışında yaptığı konuşmasında yine hayranlarına güzel müjdeler vererek umut dağıttı. Sarıgül, “Partimizin iktidara hazırlık partisini açıyoruz. İnançlara ve geleneklerimize bağlı, bütün milletimizin kapısı olacaktır. İl binası açmıyoruz, iktidara hazırlık merkezini açıyoruz”diyerek Bismillah diyerek, kurdeleyi  kesti ve katılımcılara teşekkür etti..

Kurdele kesiminden sonra bir basın açıklaması yapan Başkan Sarıgül, “Cumhuriyetin değerlerini geliştirip güçlendiren, evrensel hukuk kurallarına uyan, inançlara saygılı, laikliği yaşatan, üretimi destekleyen, alın teri ve emeği her zaman koruyan, "HUDUT VE BAYRAK BİRLİĞİ"diyen Türkiye Cumhuriyeti'nin en demokratik partisi olduklarını belirten Sarıgül, Ordu'ya, Karadeniz'e oy toplamaya değil, büyüklerinin hayır duasını almaya, sevgi ve güveni tazelemeye geldik” dedi..

Atatürk’ün düşüncelerini iktidar yapacağız..

TDP. Ordu il başkanlığına atanan eski CHP’li İlhan Kaya yaptığı  güzel bir konuşması ile dikkat çekti. Kaya, “Gençleri umutsuzluktan, vatandaşları askıda ekmek kuyruklarından kurtarmak için elimizi aşın altına koymaya geldik. Ülkemizde hukuksuzluğu, adaletsizliği, umutsuzluğu ortadan kaldırıp, insanlarımızı ayrıştırmayı bitireceğiz. Her alanda üreten Türkiye’yi inşa edeceğiz. Korku imparatorluğunu yıkacağız. Düşünen, sorgulayan, bilime sanata önem veren tarihini bilen saygılı gençlik yetiştireceğiz. Atatürk’ün düşüncelerini iktidar yapacağız. Biz fabrikalar satmaya değil, en ücra köşelere fabrikalar kurmaya geliyoruz. Çiftçinin traktörünü haczetmeye değil, onun traktörüne ucuz mazot vermeye geliyoruz. Güçlünün adaletini ortadan kaldırıp, haklının adaletini sağlamaya geliyoruz.”diyerek, bütün katılımcılara teşekkür etti.

İlhan Kaya’nın ardından bir konuşma yapan  Başkan Sarıgül, Konuşmanın ardından Sarıgül, İl Başkanı İlhan Kaya'ya il teşkilatını kurmak üzere  görevlendirme belgesini takdim etti.

“FINDIK ULUSAL KONUDUR”

Ordu ve Giresun illerinin geçim kaynağı olduğunu belirten Mustafa Sarıgül,

"Fındığı siyasete alet etmeyeceğiz. Fındıkta neden tarım planlaması yok? Bu soruyu kimseye zarar vermeyecek biçimde kısa ve uzun vadeli planlarla inşallah çözeceğiz." dedi.


Mustafa Sarıgül, fındığın Ordu ve Giresun için önemine değinerek "Fındıkta neden tarım planlaması yok? Bu soruyu kimseye zarar vermeyecek biçimde kısa ve uzun vadeli planlarla inşallah çözeceğiz. Fındıkta iktidar olmaz, fındıkta muhalefet olmaz. Bugünden itibaren Türkiye Değişim Partisi diyor ki 'Fındık ulusal konudur, ey siyaset adamları fındıktan elinizi çekin, bizim hakkımızı verin." diye konuştu.

Ordu’daki konuşmasının ardından Sarıgül ve ekibi Giresun il başkanlığının da açılışını yapmak için Giresun’a hareket ettiler.Giresun il başkanlığının da açılışını yapmak için Giresun’a hareket ettiler.


 • 0
  SEVDİM
 • 3
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Darbe çığırtkanlığı yapanlara karşı suç duyurusu..Önceki Haber

Darbe çığırtkanlığı yapanlara karşı suç...

2021 yılı için memur ek zam verilmeli..Sonraki Haber

2021 yılı için memur ek zam verilmeli..

Facebook Yorum

Yorum Yazın