EN ÜST EVDE KAL 24 temmuz gazeteciler - BAYRAM
İnka Tescil İnternet Hizmetleri
İnka Tescil İnternet Hizmetleri

Tatilci daire başkanı görevinden alındı..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Tatilci daire başkanı görevinden alındı..
OSKİ Genel müdürlüğünde yavaş yavaş taşlar yerine oturmaya başlıyor. Daha önce “Milletin ödediği su parası ile böyle sefa sürüyorlar..” diye yaptığımız haberimiz ses getirerek OSKİ genel müdürlüğünde eski başkan Enver Yılmaz döneminde görev alan OSKİ Arıtmalar daire başkanı Murat Çabuk kurumdan aldığı 15 günlük iznini, kurumun kiralık olan makam aracı ile izinsiz olarak yaz mevsiminde Marmara, Ege, turu yaptığı için yayınladığımız haberden sonra OSKİ’deki daire başkanlığı görevinden alınarak aynı kurum içersinde başka göreve verildi. Yerine ise bayan bir başkan atandı.

Haklı ve doğru yayınımızı özellikle ciddiye alan milletin hakkını ve hukukunu koruyan Büyük Şehir Belediye başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler ile OSKİ genel müdürü Murat US’a bu konuda gösterdikleri ilgi, alaka ve hassasiyetten dolayı teşekkür ediyoruz.  Bu konuda YÖN gazetesi olarak her nerede kim olursa olsun, hangi kurumda yaşanırsa yaşansın bütün haksızlıkları ve yolsuzlukları gündeme getirmeye devam edeceğimizin altını bir kez daha çizmek istiyoruz.

 

  Görevinden alınan eski müdür Murat Çabuk’un yerine daha önce DSİ’den Ereğli’ye, buradan da Ordu’ya atanan Sevtap Akman, Murat Çabuk’un yerine OSKİ Arıtma tesisleri daire başkanı olarak atanarak geçtiğimiz hafta görevine resmen başlamış bulunuyor.

O TARİHTE NELER OLMUŞTU?

    09. Eylül 2019 günü 15 gün izin alan OSKİ Arıtmalar daire başkanı Murat Çabuk, kendisine tahsis edilen ve görev sırasında kullanılan 34 AJB 384 Plakalı Renault Megane marka  kiralık makam aracıyla izinli olduğu halde bir hafta tatile gittiği tespit edilmişti. Bu haksız ve yanlış uygulamanın farkına varan görevliler Murat beyi 15 günlük tatilini tamamlayamadan bir hafta içersinde geri çağırmışlardı..

   İşte bu olaydan sonra yine de 5 ay görevine devam eden Murat Çabuk’un hala neden görevde tutulduğu konusunda ikinci bir haber yayınımızdan sonra görevinden alınarak devletin resmi aracı ile yaptığı tatilin bedelini bu şekilde ödemiş oldu.

 


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 2
  KIZGIN
Bir Çayımız vardı. Ona da hile kattılar..Önceki Haber

Bir Çayımız vardı. Ona da hile kattılar....

Kadınlara rahim ağzı Kanser tarama önerileri..Sonraki Haber

Kadınlara rahim ağzı Kanser tarama öneri...

Haber Yorumları

 • Vatandaş23-01-2020 02:10

  Oski ve orbel de bu hep yapılıyor.

Facebook Yorum

Yorum Yazın