4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

Tabancam dolu mermi, bu iş böyle gider mi?

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Tabancam dolu mermi, bu iş böyle gider mi?
Gürgentepe Belediye başkanı Yaşar Şahin’i önceki gece sosyal medyada Ramazan ayı ile ilgili dini vaaz verirken izledim. Çok da hoşuma gitti memnun oldum, gurur duydum. Fakat, şöyle bir yorum yaptım. “Sayın başkan bana ettiğiniz küfürlerin de dinimizde ne gibi bir yeri veya etkileri var, bunu da açıklarmısınız” dedim. Başkanın yayın yaptığı GÜRGENTEPE MURATÇIK CUMHURİYET MAHALLESİ SOSYAL YARDIMLAŞMA DERNEĞİNİN FACEBOOK” sayfasından İki dakika geçmeden yorum silindi ve canlı yayın yaptığı sayfa tarafından engellendim.. Yine Yaşar Şahin yanlıları ve besleyici destekçileri sosyal medya üzerinden başkana destek vererek kabadayılıklarını sürdürmeye devam ettiler.. Hemde silahlı paylaşımlı kabadayılar. Tabanca mermi ve siyasi gücü ile tehditler savuruyor.. Tabancam dolu mermi, bu iş böyle gider mi? Şimdi bu konuyu açıkça net olarak özetleyeceğim.

 

Soru sormak bizim hakkımız değil mi? Hemde mübarek Ramazan gecelerinde bütün ulusal TV. kanallarında Ramazan programları düzenleniyor. İzleyiciler ise canlı yayın veya mesaj atarak soru soruyorlar. İşte ben de bu konuda program yapan Gürgentepe Belediye başkanı Yaşar Şahin’e bir yorum yaparak soru sordum. Bu paylaşımın ardından engellenerek hakaret dolu yorumlar yapılmaya başlandı.

İşte bunlardan birisi de aşağıda yaptığı yorumla ağır bir ithamda bulunan Erdal Erdoğdu adlı kişi yargı camiasına ağır bir suçlamada bulunarak yaptığı paylaşımda, Başkan Yaşar Şahin'in aleyhimde yaptığı şikayeti  konu ederek, Eger bu davaya Fetö’cü bir hakim bakmaz ise sen kaybeden olacaksın”diyerek yorumunun tamamı aynen aşağıdadır..

ERDAL ERDOĞDU’YU İHBAR EDİYORUZ..

Silah ve mermi paylaşımı ile ayrıca genel seçimlerde kullandığı oy'unu teşhir edilmesi yasalara karşı suç teşkil etmektedir. Bu konuda gereken yasal işlemler yapılmalıdır. Aynı zamanda  beni ölümle tehdit ederek aklı sıra taciz ve tahriklerle  korku vermeye çalışmaktadır.

Ayrıca sosyal medya profili de incelenerek mermi ve silahların nerden geldiğinin araştırılması gerekir.

Şimdi bu paylaşımda kişinin söylemek istediği paylaşım iyice okunarak düşünülürse, çok gizli ve sır dolu bir anlam taşımaktadır. Davaya FETÖ’cü hakim bakmazsadiyor, demek Fetö’cü olmayan hakim bakarsa acaba bir başka bir örgütün eline mi düştük demek oluyor? Ayrıca şu anda Ordu’da halen FETÖ’cü hakim mi var? Fetö’cü hakimler bizim bildiğimiz 15 Temmuzdan sonra gereken cezalarını aldılar ve Ordu adliyesi o dönemlerde temizlenmişti. Erdal Erdoğdu burada, adalet mekanizmasına büyük bir karalama ile hakaret ettiği kanısındayım.  Bu İma dolu sözlerinin ve bazı gerçeklerin yanı sıra bizlere ölüm ve hakaret tehditleri de yer almaktadır. Burada bir iftira mı var, gerçek mi var, bu şahsın Ordu’da görev yapan ve adaleti temsil eden hakimler hakkında bir bildikleri mi var. Kendisi derhal sorguya çekilerek ifadesine baş vurularak yargılı ve adalete hesap vermelidir.  “Eğer bu davaya FETÖ’cü hakim bakmazsa sen kaybeden olacaksın”demesi çok önemlidir, hakarettir ve bu sır dolu bir saygısızlıktır..

Haberle ilgili yorum yapan bu kişiler “DELİ YÜREK” filmini çok izlemiş olmalı ki; her yazdıklarının altında cevher gibi manalar çıkıyor, gizli kabadayılıklar yaparak abuk-subuk sataşmalarda bulunmuşlardır.

ARKASINDAKİ TAM KADRO AÇIKÇA HER ŞEYİ GÖSTERİYOR..

Başkan Yaşar Şahin’in o kadar seven ve destekçileri varmış ki; sanki Gürgentepe’de imparatorluk kurmuşlar, Yaşar’ın sayesinde krallar gibi yaşıyorlar. Gürgentepe'ye adeta hakim olmuşlar. Sanki başka işleri güçleri yokmuş gibi Koronavirüs ile savaşır gibi adamlar bana saldırıyorlar. Adeta korku vermeye çalışarak tehdit ediyorlar.

SOSYAL MEDYADAKİ FOTOĞRAFLAR HER ŞEYİ AÇIK VE NET OLARAK ORTAYA ÇIKARIYOR..

Bu sayfada yayınlanan fotoğraflar Erdal Erdoğdu’nun Facebook sayfasından alınmıştır. İşte bu fotoğraflar her şeyi açık ve net olarak ortaya koymaktadır.

BU DAVA NAMUS DAVASIDIR..

Görüldüğü gibi paylaşım haberimizin altına onlarca kişiler kendi kafa ve görüşlerine göre yorumlar yapmaktadırlar.Son olarak yorum yapanlardan birisinin MHP Ordu il başkanı Köksal Yılmaz’ın da olduğu görülüyor. Başkan Yılmaz, yorumunun bir bölümünde, “Yaşar başkan küfürü bile beceremeyecek kadar dürüsttür”diyor. O zaman Yaşar başkana küfürün daha ne şekilde edileceğinin öğretmenizi öneriyorum.

Başkan Yaşar Şahin’i destekleyerek yorum yapanlara da şöyle bir önerim var. Ananız sizi kaç ay karnında taşıdı..Bu kişi sizlere de aynı küfürü ederse kabul edermisiniz? Benim için bu bir namus davasıdır. Benim anam beni 9 ay karnında taşıdı. Ahirete göç edeli de 20 yıl oldu. Aynı küfürde eşime aileme de küfür edildiğini biliyorsunuz. Bunu sizler kabul edebilirsiniz, ama ben asla kabul etmiyorum. Sizleri bu konuda edep, ahlak ve namuslu olmaya davet ediyorum. Bende her anama küfür edene BABA deme gibi bir huyum yoktur. Ve adaletin temsilcilerinin de haklarınızda gerekli yasal işlemleri yapmak için de sizleri  ihbar ve şikayet ediyorum..

Bu tutum ve davranışlarından dolayı Yaşar Temel'e de 31 Mart yerel seçimlerinde muhtarlık seçimini kaybettirmeyi de başarmıştır..


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Ordu’da bir Mahalle daha karantinaya alındı..Önceki Haber

Ordu’da bir Mahalle daha karantinaya alı...

Sayın Vali, Seddar Yavuz bu görüntülere ne diyeceksiniz?Sonraki Haber

Sayın Vali, Seddar Yavuz bu görüntülere...

Facebook Yorum

Yorum Yazın