3- CMİLE EV
4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

Sosyal hizmetler dairesinden sevgi toplantısı..

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
Sosyal hizmetler dairesinden sevgi toplantısı..
Ordu Büyükşehir Belediye başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, sosyal hizmetler personeli ile bir araya geldi ..Sosyal hizmetlerde görev yapan daire başkanı Seyfettin Bilkay ve personeli başkan Hilmi Güler’e teşekkür ettiler.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Sosyal Hizmetler ve Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanlığı personeli ile bir araya geldi. Sosyal Hizmetler personelinin çok önemli bir görev yürüttüğünü belirten Başkan Güler, “Hem görevlerini yapıyorlar hem de dua alıyorlar. Bizler yaşlıları anne babamız, engellileri ise kardeşlerimiz gibi görmeliyiz. Gerçekten çok kutsal bir görev” dedi.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Sosyal Hizmetler ve Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanlığı’nın Ordu Kültür Otağı’nda düzenlediği moral gecesine katıldı. Başkan Güler, gerçekleştirilen etkinlikte sosyal belediyecilik alanında önemli işlere imza atan personel ile bir araya gelerek özverili çalışmaları dolayısıyla kendilerine teşekkür etti.

BAŞKAN GÜLER: “KUTSAL BİR GÖREV YAPIYORSUNUZ”

Programda bir konuşma yapan Başkan Güler, Sosyal Hizmetler ve Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanlığı personelinin kutsal bir görev yaptığını söyledi.

En önemli amaçlarını ‘sevgiyi büyütmek’ olarak tanımlayan Başkan Güler, “Biz bir aileyiz. Güzel Ordu’muza hizmet etmeye çalışıyoruz. Sosyal hizmetler personelimiz gerçekten çok önemli bir görev yapıyor. Hem görevlerini yapıyorlar hem de dua alıyorlar. Bizler yaşlıları anne babamız, engellileri ise kardeşlerimiz gibi görmeliyiz. Gerçekten çok kutsal bir görev. Hepimiz hizmet ettiğimiz insanların durumuna düşebiliriz. Bu kapsamda kendimizin gölgelerine hizmet ediyoruz. Biz sevgiyi büyüterek bu işleri yapacağız. Herkesi kucaklamaya devam edeceğiz. Tüm mesai arkadaşlarıma özverili çalışmaları dolayısıyla teşekkür ediyorum” dedi.

Sosyal Hizmetler ve Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanı Seyfettin Bilkay’da kendilerini yalnız bırakmayan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’e teşekkürlerini iletti.

Başkan Güler daha sonra personel ile birlikte pasta keserek günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi. 


Vali Tuncay SONEL’in Yeni Yıl Mesajı..Önceki Haber

Vali Tuncay SONEL’in Yeni Yıl Mesajı..

BAŞKAN AŞKIN TÖREN'DEN YENI YIL MESAJISonraki Haber

BAŞKAN AŞKIN TÖREN'DEN YENI YIL MESAJI