EN ÜST EVDE KAL
İnka Tescil İnternet Hizmetleri
İnka Tescil İnternet Hizmetleri

SİZİN KADINA VERDİĞİNİZ DEĞER BU KADAR MI?

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
SİZİN KADINA VERDİĞİNİZ DEĞER BU KADAR MI?
Ordu Büyükşehir Belediyesi İştiraki olan ORBEL A.Ş. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında bu yıl farklı bir etkinliğe imza atacakmış. Yani 8 Mart Dünya Kadınlar gününde teleferik bayanlara indirimli olacakmış.. ORBEL’den yapılan açıklamaya göre teleferik fiyatları 3-5 arasında olacakmış. Peki ORBEL genel müdürü Muhammet Günaydın beye sormak istiyoruz. Teleferikte Basın kartı sahibi olan gazetecilerin haklarını zarar ediyoruz diye vermiyorsunuz. Yılda bir kez kutlanan “DÜNYA KADINLAR GÜNÜ”nde bari teleferiği ücretsiz yapsanız zarar mı edersiniz? Sizlerin kadınlara verdiğiniz değer ve bakış açısı bu kadar mı? Kadınlar olmasaydı sen bugün ORBEL genel müdürü olabilir miydin?

Üstelik ORBEL genel müdürü olarak aşağıda çok farklı ve anlamlı bir açıklama yaparak kadınların önemini ve değerini güzel ifadelerle açıklayan Muhammet Günaydın’ın konuşması ile uygulaması hiç de birbiri ile bağdaşmıyor.

Konu ile ilgili bir açıklamada bulunan ORBEL A.Ş Genel Müdürü Muhammet Günaydın, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde kadınlara özel indirim yapacaklarını açıkladı. Günaydın yaptığı açıklamada “Mustafa Kemal Atatürk’ünde dediği gibi “Dünyada her şey kadının eseridir” Hayatımızın en önemli varlıkları, hayatı yaşanılabilir kılan, acıyla yoğrulan sabırla bilenen kadınlarımıza 08 Mart Dünya Emekçi Kadınlar günü münasebetiyle işletmelerimizden olan teleferik gidiş –dönüş tam bileti 5 TL’ye, tek yön gidiş tam bileti ise 3 TL’ye indirdik.  Tüm özel günlerde olduğu gibi yine ORBEL AŞ’nin farklılığını ortaya çıkardık. Bu vesileyle başımızın tacı olan tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü tebrik ediyorum” şeklinde konuştu.

ORBEL AŞ. Genel müdürü Muhammet Günaydın veya Ordu Büyük Şehir Belediye başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’e sesleniyoruz. SİZİN KADINA VERDİĞİNİZ DEĞER BU KADAR MI? Hem kadınlara övgüler yağdırıyorsunuz, hem de onların teleferiği vereceği 5 liraya göz dikiyorsunuz!.. Neden bir gün kadınları ücretsiz götürmüyorsunuz. Bu hem teleferikte uygulanmalı, hem de toplu taşıma araçlarında uygulanmalıdır.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
ESKİ SANAYİYE, YENİ MODEL HİZMET..Önceki Haber

ESKİ SANAYİYE, YENİ MODEL HİZMET..

Hilmi Güler, görevinden istifa etti..Sonraki Haber

Hilmi Güler, görevinden istifa etti..

Facebook Yorum

Yorum Yazın