4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

Siyasetçiler Hastane şantiyesinde gövde gösterisi yaptılar..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Siyasetçiler Hastane şantiyesinde gövde gösterisi yaptılar..
Ordu’nun siyasi ekibi yeni yapımına başlanan Ordu Şehir Hastanesinin inşaatında incelemelerde bulundu. Aynı ekip eski siyasi ekibin Şehir hastanesi için hayal ettikleri istek ve talepleri yerine gelmediği için Şehir hastanesinin temeli atılmadan şimdiden bir çöküntü gibi hayal kırıklığına uğradılar. Hastane değil, çökmüş gibi çökenlerin hayalleri çöktü.

Bundan üç yıl önce Ordu Şehir Hastanesinin Eskipazar mevkiinde Botanik parkın yıkılarak onun yerine yapılması için 15 milyon lira zarar veren Ordu’nun siyasetçileri şimdi de Hastanenin şantiyesini ziyaret ederek incelemelerde bulundular ve bilgi aldılar.

Ziyarette Ordu AKP Milletvekili Ergün Taşçı, Metin Gündoğdu, AKP  İl başkanı Halit Tomakin, başkan yardımcısı Talip Şen ve il teşkilatı, İl Kadın Kolları Başkanı Ayşegül Baysal, Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Gültaş, Altınordu İlçe Başkanı Selman Altaş ve İlçe Teşkilatı ile birlikte, yapımı devam eden Ordu Şehir Hastanesi şantiyesine giderek çalışmalar hakkında bilgi aldılar.

ARSALAR ÖNCEDEN KAPIŞILMIŞTI..

Şehir Hastanesi Eskipazar mevkiindeki Botanik Parkın yerine yapılması kesinleşmeden çevrede bulunan bina, mal ve arsalar sessizce satın alınmış, kesinleşip, parkın yıkılmasından sonra da büyük tepkilere neden olsa da, çevrede bulunan binalar ve arsaların çoğunun da  sağlıkçılar, eczacılar ve. ve iş adamları tarafından satın alınarak  halkın malına adeta ucuz fiyata çöküşülmüştü.

Daha sonra Hastanenin Ordu Üniversitesi bahçesine yapımı Rektör Ali Akdoğan’ın gayretleri ve desteği ile kesinlik kazanıp, ihalesinin de yapılmasından sonra, bazı milletvekili rektör aleyhine geçerek eleştirilere neden olmaya başladı.

Çünkü, Şehir Hastanenin temeli atıldı ama, haksız olarak mala çökmek isteyenlerin temelleri çökerek, hak yerini bulmuş oldu. Yani rant peşinde olanların hayalleri de böylece yıkılmış oldu.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
DAİRE BAŞKANI İSTİFA ETTİ..Önceki Haber

DAİRE BAŞKANI İSTİFA ETTİ..

Plajlar temizlendi ama deniz havası yok..Sonraki Haber

Plajlar temizlendi ama deniz havası yok....

Facebook Yorum

Yorum Yazın