4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

Sivil Toplum ilişkiler müdürlüğü yeni binaya taşındı..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Sivil Toplum ilişkiler müdürlüğü yeni binaya taşındı..
Ordu valiliği için yapılan yeni hizmet binasına birimler tek tek taşınmaya devam ediyor. İl Sivil ilişkiler müdürşüğü (Dernekle masası) da yeni binaya taşındı. Valilik makamının ise Fındık mevsimi sonunda taşınacağı açıklandı.

İl Sivil Toplum İlişkiler Müdürlüğünün yeni hizmet birimlerini gezerek incelemelerde bulunan Vali Tuncay Sonel, İl Sivil Toplum İlişkiler Müdürü Ali Kemal Mert’ten bilgiler aldı, çalışanlara işlerinde kolaylıklar dileyerek, yeni hizmet binasının hayırlı olmasını dileğinde bulundu.
İl Sivil Toplum İlişkiler Müdürlüğü ziyareti sonrası bir açıklama yapan Vali Tuncay Sonel, ”Ordu Valiliği Görevine başladığımızda Yeni Hükümet Konağı Yerleşkemizde binalarımızın dışı bitmiş, içi tuğla vaziyetindeydi. İnşaat, mekanik, elektrik işlerinde eksiklikler vardı. Bu eksiklikleri Sayın Cumhurbaşkanımızın talimatları doğrultusunda, Sayın Bakanlarımızın destekleriyle de kısa sürede tamamladık. Daha önce Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığımızı, İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzü, İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğümüzü, İl Göç İdaresi Müdürlüğümüzü Yeni Hükümet Konağı Yerleşkesine taşımıştık. Bugün itibariyle de Sivil Toplumla İlişkiler Müdürlüğümüz de Yeni Hükümet Konağı içerisinde yer alan C blokta hizmet vermeye başladı. Vatandaşlarımız artık devletimizin kamu hizmetini daha güzel şartlarda alma imkanına sahip olacaklar. Hükümet Konağı yerleşkesinin şehrimize kazandırılmasında emeği geçen başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Ordu’muzun tüm değerlerine teşekkür ediyoruz. Allah yöre insanımıza, memleketimize hayırlı, uğurlu etsin” diye konuştu.


Vali Sonel, Yeni Hükümet Konağı Yerleşkesindeki Valilik binasının girişinde yer alan zemin katında yemekhane ve mutfak konulduğunu hatırlatarak, ana binada yemekhane ve mutfağın uygun olamayacağına dikkat çekti ve ”İlgili arkadaşlarımızla birlikte konuyu istişare ettik. Mutfak ve giriş katındaki yemekhaneyi dışarıya bahçeye müstakil yapılacak şekilde inşaatına başladık. Fındık mevsiminden sonra inşallah Valilik olarak biz de bu kampüse taşınacağız. Hayırlı, uğurlu olsun” şeklinde konuştu.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Altınordu Belediyesi ile Trafik işbirliği eğitimi..Önceki Haber

Altınordu Belediyesi ile Trafik işbirliğ...

Ordu-Giresun Hava limanı seferleri artırılacak..Sonraki Haber

Ordu-Giresun Hava limanı seferleri artır...

Facebook Yorum

Yorum Yazın