İnka Tescil İnternet Hizmetleri
İnka Tescil İnternet Hizmetleri

“Şımarık çocukları Ordu’lu üreticilere havale ediyorum”

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
“Şımarık çocukları Ordu’lu üreticilere havale ediyorum”
AK Parti Ordu İl Başkanı Halit Tomakin, Kurban Bayramı nedeniyle mesaj yayımladı, Başkan Tomakin mesajında Bir Kurban Bayramına daha bizleri sağlık ve huzurla ulaştıran Rabbimize hamdolsun diyerek, “Ayasofya sevinciyle kutlayacağımız bu bayramın tüm İslam Âlemine ve insanlığa hayırlar getirmesini niyaz ediyorum. Fındık fiyatı konusuna ise CHP ve SP’yi hedef alarak, Şımarık çocukları Ordu’lu üreticilere havale ediyorum” dedi..

AK Parti Ordu il başkanı Halit Tomakin, yayınladığı Kurban bayramı mesajında Fındık fiyatı konusunda çifte bayram yaşıyoruz dedi.. Pandemi dolayısıyla sosyal mesafeye , hijyen ve maske kuralına uyarak bayramlaşmamızı yapacağız..

Başkan Tomakin, Bayramlar birliğimizin , beraberliğimizin , kardeşliğimizin en güzel örneklerindendir, bu bayramda da dünyada ve Ülkemizde devam eden pandemi dolayısıyla sosyal mesafeye , hijyen ve maske kuralına uyarak bayramlaşmamızı yapacağız , ALLAH cc’dan duamız temennimiz bir an önce bu virüsten bir an önce kurtulmamızı niyaz ediyordum temennisinde bulundu.

CUMHURBAŞKANIMIZ, GENEL Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın hasat öncesi Fındık fiyatını açıklaması ve fiyatın da çiftçinin beklentisinin üzerinde olması bizlere çifte bayramı yaşattı..

Başkan Tomakin, Bu Kurban Bayramında çifte bayram yaşıyoruz , Cumhurbaşkanımız , Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın hasat öncesi Fındık fiyatını açıklaması ve fiyatın da çiftçinin beklentisinin üzerinde olması bizlere çifte bayramı yaşattı . Bir kez daha 18 yıldır çiftçisini, milletini yalnız bırakmayan  sahip çıkan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a fındık üreticileri adına  teşekkürlerimizi sunuyoruz. Gerçi ,mahallenin şımarık çocukları gibi , Hükümet fındık fiyatını 20 TL.’nin altında verecek beklentisi içerisinde olan ellerini ovuşturup  mahalleyi karıştırmak isteyen şımarık çocuklara buradan ekmek  çıkmadı . Sesleri solukları kesildi . CHP ve küçücük payandası  SP ‘li kardeşlerimize  bayram arifesinde bir şey demiyor, onları Ordu’lu fındık üreticilerimize havale ediyoruz dedi.

Başkan Tomakin, saygıdeğer Ordu’lu hemşehrilerimizin Kurban Bayramını en kalbi duygularımla kutlarken, İlimize , İslam alemine, dünya insanlığına hayırlar getirmesini  diler, her günümüzün bayram havasında geçmesi ALLAH cc.’den niyaz ederim dedi. 


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Rektör Prof. Dr. Ali Akdoğan’ın Kurban Bayramı Kutlama MesajıÖnceki Haber

Rektör Prof. Dr. Ali Akdoğan’ın Kurban B...

BAYRAM ÖNCESİ MEZARLIKLAR PIRIL PIRIL OLDU..Sonraki Haber

BAYRAM ÖNCESİ MEZARLIKLAR PIRIL PIRIL OL...

Facebook Yorum

Yorum Yazın