2 -KANDİL MESAJI
3- İnka Tescil SECCADE YAN TARAF
4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF

Şehit ve Gazi ailelerine yüzde 25 indirim..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Şehit ve Gazi ailelerine yüzde 25 indirim..
Her şeye zam yapıldığı ülkemizde özel bir firmanın indirime gitmesi alkışlanacak örnek bir davranıştır. Altınordu ilçesinde araç kiralama firması olarak hizmet vermekte olan VENÜS RENTA A Car firması mesleki açıdan örnek bir adım atarak Şehit ve gazi ailelerine şirketlerinden araç kiraladıkları taktirde yüzde 25 indirim uygulayacakları konusunda dernek başkanı Şenel Şahin’le birlikte protokol imzalayarak bir ilke imza atarak örnek bir davranış sergiledi.

Altınordu Bucak Mahallesinde hizmet veren ve VENÜS RENTA Car araç kiralama şirketi, düzenlediği örnek bir kampanya ile şehit aileleri ve gazilerin birinci derecede akrabalarına araç kiraladıkları taktirde ödeyecekleri ücretin yüzde 25’i alınmayacak.

 

Bu konuda POLŞAD dernek merkezinde bir araya gelen VENÜS RENTA Car yönetim kurulu başkanı Tolga Türkyılmaz ile dernek başkanı  Şenel Şahin, bir araya gelerek  aralarında özel bir protokol imzaladılar.

 

POLŞAD Başkanı Şenel Şahin, Tolga Türkyılmaz’a bu konuda yaptığı örnek ve duyarlı davranışından dolayı teşekkür etti.

 

Tolga Türkyılmaz ise şehitlerimize ve şehit yakınlarına karşı duyduğu ilgiden dolayı böyle bir karar aldıklarını belirterek, “Şehit ve Gazi yakınlarına özel Venüs Araç kiralama olarak Sosyal sorumluluk projesi başlatarak, Şirketimiz bünyesinde Polis Şehit ve Gazi Aileleri (POLŞAD) Başkanımız Şenel Şahin ile yaptığımız protokol ile ekstra %25 indirim ile bu vatan için gözlerini kırpmadan Şehit olmuş ve bedenlerinin bir kısmını bu uğurda hiç düşünmeden feda etmiş gazi ve yakınlarına ne kadar minnet ve şükran duysak azdır.Bunun nişanesi olarak bizlerde Venüs Araç kiralama Ailesi olarak hep yanlarında ve sonrasında da birlikte olacağımızı belirterek böyle bir kampanyaya imza atıyoruz. Aziz Şehitlerimizi Rahmet ve şükran ile anıyor,Yakınlarına Allahtan sabırlar diliyoruz” dedi..

 

Araç kiralamak isteyenlerin Bucak Mahallesi 350 nolu sokakta hizmet veren VENÜS RENTA Car şirketine şahsen müracaat etmeleri veya şirketin 0530.607 77 46 Nolu telefon numarasına başvurmaları yeterli olacaktır.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Gazeteciye silahlı saldırıyı nefretle kınıyoruz..Önceki Haber

Gazeteciye silahlı saldırıyı nefretle kı...

Büyük Şehir Belediye Meclisinde Gazetecileri eleştirdi..Sonraki Haber

Büyük Şehir Belediye Meclisinde Gazetec...

Facebook Yorum

Yorum Yazın