3- İnka Tescil SECCADE YAN TARAF
4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri SECCADE YAN TARAF

Şahin, “Belediye çalışanları Maaşlarını alamıyor”

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Şahin, “Belediye çalışanları Maaşlarını alamıyor”
Şimdi biz bu haberi bir başka internet sitesinden kopyalayarak, yani tabiri caiz ise, çalarak yayınlıyoruz. Haberin bir çok bölümünü de değiştirerek soru ve önerilerimize göre değerlendirerek değiştirip kamu oyu ile paylaşıyoruz. Çünkü, CHP Ordu İl Başkanı Av. Atila Şahin, son kongrede il başkanlığına seçildiğinde yaşanan gerçekleri gündeme getirerek, “CHP İL BAŞKANLIĞINI AKP’Lİ ADAY KAZANDI” başlığı ile bir haber yayınlamıştık. Çünkü, o günden sonra CHP basın toplantılarına gazetemizi davet etmiyor. Bizde bu haberimizle kendilerine bir mesaj verelim dedik.

Haberin özüne girmeden önce, Büyük Şehir Belediyesi eski başkanı Enver Yılmaz ile tam bir dost ve kanki olan Av. Atila Şahin, kendisi hakkında hiçbir eleştiri yapmayarak, başkan Yılmaz ile sıkı fıkı iyi bir dosttu. Muhalefet partisini temsil etmesine rağmen o dönemin aldığı bütün kararları ve  başkan Enver Yılmaz’ı hiç eleştirmediği için işlerini de rahatça görüyordu. Bu nedenle de kendilerine  AKP’li başkan” yakıştırmasını yapmıştık.

Ordu’lu basın mensuplarının da fazla bir rağbet göstermediği  CHP’nin basın toplantısı ayakta yapılıyor. Gazetecilere oturmaları dahi teklif edilmiyor. Ayakta basın toplantısının düzenlendiğini de ilk kez  CHP Ordu İl yönetiminde gördük ve öğrendik. Zaten yapılan açıklamalar da artık ciddiye alınmamaya başlandı.Çünkü, CHP’nin genel olarak iktidar olma gibi bir niyetinin olmadığı ve olmak da istemediği genel başkan ve parti temsilcilerinin yaptıkları muhalefete göre açıkça belli olmaktadır.

BAŞKAN ŞU AÇIKLAMALARI YAPMIŞ..

CHP İl başkanı Şahin, son olarak geçtiğimiz günlerde İl binasında düzenlediği basın toplantısında  Mesudiye ilçesinde ve Belediyesinde meydana gelen olaylara değinmiş. “Mesudiye terk edilmiş kasabaya dönüştürülmeye çalışılıyor. Adeta gizli bir el Mesudiye ilçesinde bir takım oyunlar oynuyor dedi.

Ormanlar  ve ağaçlar kesiliyor demiş ispatı yok, resim yok bilgi yok. Sadece sözlü ifade..

Mesudiye “Terk edilmiş kasabaya dönüştürülmeye çalışılıyordemiş, Mesudiye yeni değil, yıllardan beri zaten terk edilmiş bir ilçeydi.

 “Belediye işçileri açlığa mahkum ediliyor, maaşlarını alamıyorlar demiş,  bir Belediye çalışanı çıkıp da ben maaşımı alamıyorum diyen biri duyulmadı.

İşte CHP’nin neden iktidar olmadığını ve kendilerine itibar edilmediğini bu şekilde özetlemiş olduk.

Zayıf  ve tecrübesiz  olan il teşkilatlarının bedelini her zaman önce genel merkez, sonra da millet öder..


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
15 Temmuzu kaldırın adı “HEYKEL MEYDANI” olsun..Önceki Haber

15 Temmuzu kaldırın adı “HEYKEL MEYDANI”...

UKOME Toplantısında trafik sorunu görüşüldü..Sonraki Haber

UKOME Toplantısında trafik sorunu görüşü...

Facebook Yorum

Yorum Yazın