3- İnka Tescil SECCADE YAN TARAF
4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF

Sağlık müdürü Kasapoğlu, “Vaka sayısı yüzde 75 azaldı..”

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Sağlık müdürü Kasapoğlu, “Vaka sayısı yüzde 75 azaldı..”
Ordu İl Sağlık Müdürümüz Dr. Mustafa Kasapoğlu 12-18 Mayıs hemşireler haftası nedeniyle Ordu Devlet hastanesini ziyaret etti. Hemşirelerin haftasını kutlayan Kasapoğlu, onları ziyaret etti, tebrik etti, gül vererek moral verdi ve Kovidle ilgili “Vaka sayısı yüzde 75 azaldı..” müjdesini verdi. Devlet Hastanesi başhekimi Atila Gürgen ile birlikte görevli hemşirelere gül takdim derek günlerini kutladılar. Ancak, hemşireler gününün hastane bahçesinde kutlanması da dikkatleri çekti.

Hemşireliğin kutsal bir meslek olduğunu ifade eden İl Sağlık Müdürü Dr.Mustafa KASAPOĞLU, “Pandemi dönemi bize hemşirelik mesleğinin ne  kadar kutsal olduğunu bir kez daha göstermiş oldu. Bu süreçte özveri ile görevinizi yerine getirdiniz, hepinize çok teşekkür ediyorum, Allah hepinizden razı olsun, sizlere ne kadar teşekkür etsek az. Toplum olarak hemşirelerimize ve tüm sağlık çalışanlarımıza müteşekkiriz” dedi.

Vaka Sayımız Azaldı, Aşılama Çalışmalarını Hızlandıracağız.

Tam kapanma sürecinde vaka sayılarının önemli ölçüde azaldığını belirten Dr.KASAPOĞLU, “17 günlük kapanma sürecinde vaka sayımız % 75 azaldı, azalmaya da devam ediyor. Sağlık Bakanımız Sayın Dr.Fahrettin KOCA’nın bugün açıkladığı üzere ülkemize gelecek olan 100 milyon doz aşı sayesinde, inşallah aşılama çalışmalarını hızlandırarak, salgınla mücadelede önemli kazanımlar elde edeceğiz, rehavete kapılmadan, maske, mesafe ve temizlik tedbirlerine uyarak kazanımlarımızı koruyalım” dedi.

Hepimiz birer elçiyiz..

Sağlık çalışanlarının aynı zamanda birer sağlık elçisi olduğunu söyleyen Dr. KASAPOĞLU, “Gittiğimiz her yerde, bulunduğumuz her ortamda maske, mesafe ve temizlik tedbirlerinin önemini vurgulayalım, vatandaşlarımızı bilinçlendirelim” dedi.

Konuşmanın ardından Ordu Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Atila GÜRGEN ile birlikte hastanede görev yapan hemşirelere çiçek takdim edip hatıra fotoğrafı çektiren Sağlık Müdürü Dr. Mustafa KASAPOĞLU, hastane personeline çalışmalarında başarılar diledi.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
TDP. Genel başkanı Mustafa Sarıgül Ordu’ya geliyor..Önceki Haber

TDP. Genel başkanı Mustafa Sarıgül Ordu’...

Pandemi gölgesinde 19 Mayıs coşkuyla kutlandı..Sonraki Haber

Pandemi gölgesinde 19 Mayıs coşkuyla kut...

Facebook Yorum

Yorum Yazın