4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF

Sağlık müdürü Kasapoğlu, Başhekimleri hizaya getirdi..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Sağlık müdürü Kasapoğlu, Başhekimleri hizaya getirdi..
Ordu İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Kasapoğlu Başkanlığında Başhekimler toplantısı düzenlendi. Müdür Kasapoğlu başhekimler toplantısında hem teşekkür etti hem de önerilerde bulundu. Başhekimlerden hasta şikayeti değil, hasta memnuniyeti bekliyorum diyerek onları 1,5 yıldan bu yana ilk defa bir hizaya getirmiş oldu.

Koronavirüs salgını nedeniyle alınan önlemlerden dolayı fiziksel olarak yapılamayan toplantı 1,5 yıl sonra tekrar yapılarak İlimizde hizmet veren kamu hastaneleri ile İl Ambulans Servisi Başhekimliğinin durumu masaya yatırıldı. 112 Acil Çağrı Merkezi konferans salonunda düzenlenen toplantıya Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Kasapoğlu, Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Uzm. Dr. Ali Altunbaş, Başkan Yardımcısı Uzm. Dr. Ayşenur Hoş ve kamu hastanelerinin başhekimleri ile İl Ambulans Servisi başhekimi katıldı.

Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Kasapoğlu toplantıda yaptığı konuşmada, “Bildiğiniz gibi Sağlık Bakanımız 20 Eylülden itibaren il bazında, ilk doz yerine, en az iki doz aşı olanların oranlarını paylaşılacağını duyurmuştu. Dün itibariyle en az iki doz aşılama oranında ülke genelinde beşinci sıraya kadar yükseldik. Bu başarıda emeği geçen tüm mesai arkadaşlarıma sizlerin aracılığıyla teşekkür ediyorum. dedi.

Toplantıda ayrıca hasta memnuniyeti ile ilgili mevcut durum ve memnuniyeti artırıcı alınabilecek önlemler ile yapılabilecek organizasyonlara ilişkin görüş alışverişinde bulunuldu. Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Kasapoğlu, “Kamu hastanelerinden hizmet alan vatandaşlarımızın memnuniyeti ve almak istediği hizmete kısa sürede erişimi bizler için çok önemlidir. Bu konuda her hastanemizin fiziksel özelliğine göre vatandaşlarımızı memnun edici sağlık hizmeti vermek, endişelerini dinlemek ve sorularına cevap vermek, evlerine şifa ile mutlu bir şekilde gitmelerini sağlamak için ne gerekiyorsa yapacağız. İnşallah 2023 yılında Ordu Şehir Hastanemizin açılmasıyla birlikte Ordu’muzu sağlık alanında bir marka haline getireceğiz.” dedi.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Başkan Hilmi Güler, kız ve erkek öğrenci yurtlarını ziyaret etti..Önceki Haber

Başkan Hilmi Güler, kız ve erkek öğrenci...

İtfaiyeciler haftası nedeniyle bir mesaj yayınladı..Sonraki Haber

İtfaiyeciler haftası nedeniyle bir mesaj...

Facebook Yorum

Yorum Yazın