4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

Sağlık Müdürü Devlet Hastanesinede Hemşireleri ziyaret etti.

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Sağlık Müdürü Devlet Hastanesinede Hemşireleri ziyaret etti.
Ordu İl Sağlık Müdürü Dr.Mustafa Kasapoğlu 12 Mayıs Hemşireler günü dolayısı ile Ordu Devlet Hastanesini ziyaret etti. Beraberindeki heyetle birlikte hemşirelerl tebrik ederek çiçek takdim etti.

Ziyarette Sağlık Müdürü Dr.Mustafa Kasapoğlu’na, Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Uzm.Dr.Ali Altınbaş, Başkan Yardımcısı Uzm.Dr.Ayşe Nur Hoş ve Ordu Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr.Atila Gürgen eşlik etti.


Sağlık Müdürü Dr.Mustafa Kasapoğlu Ordu Devlet Hastanesinde görevli hemşirelerin, hemşireler gününü kutlayarak çiçek taktim etti. Sohbet ederek görüş ve önerilerini dinledi. Ziyaret sonrası açıklamalarda bulunan Kasapoğlu, “Hemşirelik, birey, aile ve toplumun sağlığını koruma ve geliştirmeye odaklanan, ideal sağlık düzeyine ve yaşam kalitesine ulaştırmayı hedefleyen sağlık hizmetleri sektörüne bağlı bir meslektir. 12 Mayıs tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de “Hemşireler Günü” ve bugünü içeren 12-18 Mayıs haftası ise "hemşirelik haftası" olarak kutlanmaktadır. Özellikle pandemi döneminde diğer tüm sağlık görevlileri gibi ailelerinden, çocuklarından uzak, yeri geldiğinde günlerce evlerinden uzak bir şekilde, tedavi gören vatandaşlarımıza, abla, kardeş, yaren olan hemşirelerimizi ne kadar övsek azdır. “Önce İnsan” diyerek topluma hizmeti ilke edinmiş, insan sağlığı için önemli ve kutsal bir görev ifa eden hemşirelerimiz, yerine getirdikleri bu kutsal görevle hiçbir ayrım gözetmeksizin, bireye ve topluma sağlıklarını kazandırmak için çalışır. Çünkü onlar, insan sağlığından daha önemli ve öncelikli hiçbir şey olmadığını çok iyi bilirler. Zor şartlar altında büyük fedakârlıklarla görevlerini yerine getiren hemşirelerimizin, insan sağlığı için verdikleri bu onurlu hizmet, övgüyü ve takdiri fazlasıyla hak etmektedir. İnsan sevgisiyle dolu, şefkatle, sabırla yapılan bu kutsal ve onurlu mesleğin mensubu tüm hemşirelerimizin “12 Mayıs Hemşireler Günü” nü bu vesileyle kutlar, görevlerinde başarılar dilerim.” dedi.


 


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Şehit Polis dualar eşliğinde son yolculuğuna uğurlandı..Önceki Haber

Şehit Polis dualar eşliğinde son yolculu...

Ordu'da Deniz dalgası ile enerji üretimi yapılacak..Sonraki Haber

Ordu'da Deniz dalgası ile enerji üretimi...

Facebook Yorum

Yorum Yazın