4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

Sağlığına kavuşan Pelin Öztürk, herkese TEŞEKKÜR etti..

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
Sağlığına kavuşan Pelin Öztürk, herkese TEŞEKKÜR etti..
Ordu ve Türkiye genelinde açılan yardım kampanyası ile Almanya’da tedavi görerek sağlığına ve ailesine kavuşan Amigo Zeki'nin kızı Pelin Öztürk, tedavi olduğu Almanya'dan Ordu’ya döndü ve sağlıklı bir şekilde ailesine ve tüm sevenlerine kavuştu.

Pelin Öztürk’ün tedavisi için Ordu ve Türkiye genelinde 56 bin Avro bağış toplanmıştı.. Pelvik Konjeksiyon Sendromu hastalığına yakalanan Pelin Öztürk önce Ordu ardından Türkiye genelinde yapılan maddi manevi yardım kampanyası sonrasında Almanya'ya tedavi olmaya gitmişti. Amigo Zeki'nin kızı Pelin Öztürk'ü  Almanya Düsseldorf Başkonsolosu Ayşegül Gökçe Karaarslan başta olmak üzere Prof.Wilhelm Sandmann ve Avrupa'da yapay kalp nakil yapan ilk kadın cerrah Dr. Dilek Gürsoy yalnız bırakmadı ve başarılı bir ameliyat olduktan sonra Ordu'ya geldi.

''HERKESE AYRI AYRI TEŞEKKÜR EDERİM''
Ordu’da tribün liderliği ile tüm Türkiye’de tanınan bir sima olan Amigo Zeki, kızının Ordu'da dönmesiyle ilgili olarak: ''Sayın Valim Tuncay Sonel, yüce Allah'ıma şükürler olsun kızıma yapmış olduğun iyiliklerinle senin sayende hayata tutunmuştur. Önceki gün tedavi gördüğü Almanya'dan Ordu'ya dönüş yapmıştır. Biricik kızıma ve sevenlerine kavuştu. Bu vesileyle eski bakanım Yavuz Selim Kıran beyefendiye Ordumuzun basın mensuplarına, iş adamlarımıza dua eden yardım eden, Almanya'daki doktorlarına Almanya'da her daim olan gurbetçi kardeşlerime kızımı Almanya'da yalnız bırakmayan Sayın Sefa Yüce, burada büyük uğraş veren kızımla her daim ilgilenen Almanya’ya doktora gitmesini sağlayan maddi manevi desteklerini esirgemeyen sayın Uğur Altaş başkanıma, herkese ayrı ayrı teşekkür ederim. Yüce Allah'ım bütün hastalarımıza şifalar versin bana da vefa gösteren, bunun Ordululara büyük Orduspor taraftarlarına, taraftar gruplarına, Orduspor kulübü başkanlarıma, yöneticilerine çok teşekkür ederim, saygılarımla'' açıklamasını yaptı.


Yunus Aktaş, Masası olmadığı için emekliye ayrılmış..Önceki Haber

Yunus Aktaş, Masası olmadığı için emekli...

AKP’Lİ vekilin yengesi sahte diploma ile işe girmiş..Sonraki Haber

AKP’Lİ vekilin yengesi sahte diploma il...