4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

Rektör Prof. Dr. Orhan Baş’ın “19 Eylül gaziler günü” mesajı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
Rektör Prof. Dr. Orhan Baş’ın “19 Eylül gaziler günü” mesajı
Türkiye Büyük Millet Meclisi tarafından Gazi Mustafa Kemal Atatürk'e 'Mareşal Rütbesi' ile 'Gazilik' unvanının verildiği19 Eylül tarihi aynı zamanda milletimizin bağımsızlık ve özgürlük mücadelesinin sembolüolan gazilerimizi onurlandırdığımız önemli bir gündür.

Cesaretleri, fedakarlıkları ve vatan sevgileri ile ülkemizin bağımsızlığını ve bölünmez bütünlüğünü en zor şartlarda kahramanca savunan gazilerimiz vatanseverliğin yaşayan abideleridir. Bağımsızlığını canları pahasına koruyarak tarihe isimlerini altın harflerle yazdıran gazilerimiz ve şehitlerimizin mirasına en iyi şekilde sahip çıkmak, milletimize düşen en asli görevlerden biridir.Bizler de eğitim kurumları olarak, bu sorumluluğun bilinciyle, ülkemizin daha müreffeh yarınlara ilerlemesi için her zaman elimizden gelenin en iyisini yapma kararlılığı içerisinde olacağız.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün 1924 yılında Ordu’ya gelişinin yıl dönümü olarak da ilimiz için ayrı bir öneme sahip olan bu önemli gün dolayısı ile başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi minnetle yad ediyor; hayatta olan tüm gazilerimize sağlık, huzur ve mutluluk diliyorum.


Ordu’da 100.yıla özel kamu spor oyunları düzenlendi..Önceki Haber

Ordu’da 100.yıla özel kamu spor oyunları...

Bilgi Evlerinde ücretsiz eğitim kaydı başladı..Sonraki Haber

Bilgi Evlerinde ücretsiz eğitim kaydı ba...