Rektör ile Sağlık müdürünün sinsi planları..

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
Rektör ile Sağlık müdürünün sinsi planları..
Ordu Sağlık Camiası ve Üniversite yönetimi arasında neler oluyor? Son günlerde Ordu Üniversitesi ile Ordu Sağlık Müdürlüğü arasındaki gizli ve sinsi anlaşmalar Ordu kamu oyunu oldukça sarsmaya başladı? Herkes soruyor acaba bu söylentiler doğru mu?

HABER : İSTİHBARAT SERVİSİ

YENER TURAN

Ordu kamu oyunda, sağlık ve eğitim camiasında söylentiler öylesine ilginç ki; gazetemiz istihbarat  servisinin edindiği bilgilere göre,  Ordu Üniversitesi rektörü Prf. Dr. Orhan Baş ile İl Sağlık müdürü Dursun Tüzün’ün gizlice anlaşarak  resmen alavere-dalaver işler çevirdikleri söyleniyor.

KBB Uzmanı olan Ordu İl Sağlık Müdürü Uz.Dr. Dursun TÜZÜN Sağlık bakanlığı kadrosundan  ayrılıp, Ordu Üniversitesi kadrosuna geçeceği söyleniyor.  Daha sonra ise  tekrar Sağlık bakanlığı Ordu İl Sağlık Müdürü olarak  yeniden atamasını yaptıracak ve kıdemine kıdem katacakmış.

Sağlık müdürü Dursun Tüzün Ordu Üniversitesine KBB Hocası olarak görev alacak, ancak Üniversitede çalışmayacağı sağlık müdürü olarak tekrar  eski görevine atanacağı iddia ediliyor.

Yani resmi olarak prosedöre uydurularak, alavere-dalavere işler çevirerek, her şey kitabına uydurulacak, buradan makam olarak kıdem yükseltilerek  göreve devam edilecek.

İnşallah bu söylentiler doğru çıkmaz ve Sağlık camiası ile eğitim camiası da leke almadan, görevlerini laiki ile sürdürmeye devam eder.

 


Gurup seksi yapan güvenlik görevlileri işten atıldı..Önceki Haber

Gurup seksi yapan güvenlik görevlileri i...

KURBANLIK HAYVAN ÇALANLAR YAKALANDI…Sonraki Haber

KURBANLIK HAYVAN ÇALANLAR YAKALANDI…