29 Ekim Cumhuriyet Bayramı
İnka Tescil İnternet Hizmetleri
İnka Tescil İnternet Hizmetleri

Perşembe’ye Başkan geldi, Aktaş’a Restaurant gelecek..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Perşembe’ye Başkan geldi, Aktaş’a Restaurant gelecek..
Perşembe ilçesinde sahillerin temizlenmesi, plajların yenilenmesi, balıkçı barınaklarının turistik cazibesin arttırılması için başlatılan çalışmalar aralıksız sürüyor. Perşembe ilçesi Kacalı Mahallesinde bulunan ve yıllardır bakım bekleyen Aktaş plajını inceleyen Büyük Şehir Belediye başkanı Dr. M. Hilmi Güler yeni düzenlemeyle birlikte buraya bir de Restaurant yapılacağını açıkladı.

Son olarak ilçe merkezinde bulunan, doğası ve özgün kimliğiyle büyük bir potansiyeli içinde barındıran Aktaş Plajı’nın modern koşullara göre yenilenmesi için Ordu Büyükşehir Belediyesi kolları sıvadı.

Çevresinde bulunan yapıların tamamen harabeye dönerek yıllardır kullanılamaz hale gelen Aktaş Plajı’nın yenilenmesi için Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in başlattığı proje çalışmaları tamamlandı. Büyükşehir Belediyesinin dokunuşlarıyla yapılacak çalışmalar sonrası plaj, Ordu’nun kıyı turizminde önemli bir destinasyon alanı olacak.

“HEYECAN VERİCİ BİR PROJE HAZIRLIYORUZ”

Perşembe ilçesinde heyecan verici bir projenin başlatıldığını söyleyen Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Ordu ve Perşembe’ye yakışan, Ordu’nun sınırlarını zorlayan iddialı bir proje olacak dedi. Başkan Güler şöyle konuştu:

“Perşembe ilçemizde bulunan Aktaş Plajı’nda heyecan verici bir proje hazırlıyoruz. Burası restoranıyla, plajıyla, vatandaşlarımızın rahatlıkla denize girebileceği bir mekânla güzel bir alan olacak. Ordu ve Perşembe’ye yakışan, Ordu’nun sınırlarını zorlayan iddialı bir proje olacak. Ekiplerimizle birlikte proje alanımızda incelemelerde bulunduk ve projemizi daha da zenginleştirmek için bazı yeni düzenlemeler yaptık. Buraya uygulayacağımız düzenlemelerle Aktaş Plajı gerçekten bir merkez olacak”

RESTAURANT DA YAPILACAK..

Projenin uygulanacağı alanda 180 m²’lik restoran, soyunma kabinleri, pergolalar, duşlar ve otopark yer alacak. Aynı zamanda plaj alanının korunması amacıyla istinat duvarı ve peyzaj düzenleme çalışmaları da yapılacak.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
1842 tarihinin Şadırvanı yeniden onarılıyor..Önceki Haber

1842 tarihinin Şadırvanı yeniden onarılı...

Başkan Şahin, “Ordu ve Ünye’li hemşerilerimin yanındayım”Sonraki Haber

Başkan Şahin, “Ordu ve Ünye’li hemşerile...

Facebook Yorum

Yorum Yazın