3- İnka Tescil SECCADE YAN TARAF
4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri SECCADE YAN TARAF

Perşembe’nin KANO projesini çaldılar..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Perşembe’nin KANO projesini çaldılar..
Önceki gün Altınordu’nun Akyazı Mahallesinde açılışı yapılan “Yelken ve Kano Eğitimi Projesi”nin tanıtım ve açılışı törenle yapıldı. Söz konusu projeyi geçtiğimiz yıl Perşembe’nin iş adamı ve siyasetçisi Muhittin Sert tarafından gündeme getirilmiş ve adaylığı sürecinde Perşembe halkına güzel bir proje olarak seçim sonucu planları arsına almıştı. Ama Perşembe’nin idarecilerini bir kez daha uyuttular ve projeyi çalarak Ordu’nun merkezine taşımayı başardılar.

Halen İstanbul’da yaşayan iş adamı Muhittin Sert 31 Mart yerel seçimlerinde AK Partiden Perşembe Belediyesi aday adayı olmuştu. Şayet aday gösterilip başkanlığı kazanmış olsaydı “Yelken ve Kano Eğitimi Projesini Perşembe’ye yapılması  gereken gayreti gösterecekti. Aday gösterilmeyen Muhittin Sert, 4 Ağustos 2019 tarihinde sosyal medya sayfasından yaptığı paylaşımla Perşembe’li yöneticileri uyarmıştı.

“PERŞEMBE’YE YAZIK OLDU”

“Yelken ve Kano Eğitimi Projesinin Altınordu’ya açılması ile ilgili bir açıklama yapan Perşembe’li iş adamı ve siyasetçi Muhittin Sert, ”Aday olduğumuzda projeler hakkında bizlere hiçbir şey sorulmadı. Şayet bizlere sorulsaydı, bu projeyi Perşembe’ye ben kazandıracaktım. Perşembe’li siyasetçilere, iş adamlarına hiçbir şey sorulmadı. Bu güzel proje Perşembe için çok önemliydi. Perşembe’ye “Yazık oldu hem de çok yazık” bu proje turizm açısından gençlerimiz adına çok iyi  olacaktı. Perşembe’nin hakkı iade edilmelidir” diyerek hem üzüntüsünü hem de tepkilerini gündeme getirdi.

PERŞEMBE’NİN HAKKI VERİLSİN..

Her iktidar döneminde yatırım ve hizmet garibi olan ve siyasilerin yıllardır üvey evlatlık muamelesine yenik düşen Perşembe ilçesine Yelken Kano projesinin ikincisi yapılarak Perşembe’nin hakkı iade edilmelidir.

Aslında şu an bu projenin yapıldığı Akyazı bölgesi Ordu halkının plaja girdiği, piknik alanı olarak kullandığı çok yoğun olan bir bölgedir. Bu proje buradaki ihtiyacı karşılayamayacağı gibi büyük bir yoğunluk ve izdiham yaşanacaktır. Bu nedenle Perşembe ilçesindeki sahil ve limanlar bu proje için daha uygun olacağından aynı proje Perşembe ilçesine de uygulanmalıdır. Bu önerimizi Perşembe’nin yöneticileri ve siyasilere önemle hatırlatarak üzerinde durmalarını istiyoruz.

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 1
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Enginyurt, “İçinde taşıdığın pis fikirlerini biz biliyoruz..”Önceki Haber

Enginyurt, “İçinde taşıdığın pis fikirle...

Vali Sonel, Aybastı'nın güzelliklerine hayran kaldı..Sonraki Haber

Vali Sonel, Aybastı'nın güzelliklerine h...

Facebook Yorum

Yorum Yazın