3- CMİLE EV
4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

PERŞEMBE’Lİ SPORCU ORDU’NUN GURURU OLDU..

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
PERŞEMBE’Lİ SPORCU ORDU’NUN GURURU OLDU..
Aslen Perşembe ilçesinden olan ve Ordu Büyükşehir Belediye Spor Kulübü boks branşı sporcusu Gamze Soğuksu U-22 Kadınlar Türkiye Ferdi Boks Şampiyonası’nda bugün yapılan final müsabakasında 54 kg’da Türkiye Şampiyonu oldu.

Türkiye Boks Federasyonu tarafından 07-14 Ocak 2022 tarihleri arasında Kırşehir ilinde yapılan U-22 Kadınlar ve Erkekler Ferdi Boks Şampiyonası’nda Ordu Büyükşehir Belediye Spor Kulübü boks takımı sporcusu Gamze Soğuksu final müsabakasında 54 kg’da Fenerbahçe Spor Kulübü sporcusu Beyza Saraçoğlu’nu 3-2 yenerek Türkiye Şampiyonu oldu.

RAKİPLERİNİ TEK TEK YENEREK TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLDU

7-14 Ocak tarihleri arasında Kırşehir’de yapılan U-22 Kadınlar ve Erkekler Ferdi Boks Şampiyonası’nda rakiplerini tek tek yenerek şampiyon olan Gamze Soğuksu, finale rahat yükseldi. Kırşehir’de düzenlenen şampiyonanın ilk eleme maçında Konya ilinden katılan rakibini ilk rauntta, çeyrek finalde Bartın ilinden katılan rakibini ilk rauntta, yarı finalde maçında ise Ankara’dan katılan rakibini 4- 1 sayı ile yenerek finale yükseldi. Finalde ise Fenerbahçe Spor Kulübü sporcusu Beyza Saraçoğlu’nu 3-2 yenerek Türkiye Şampiyonu oldu.


Vali Tuncay Sonel, İlçe ziyaretleri kapsamında İkizce’yi ziyaret etti.Önceki Haber

Vali Tuncay Sonel, İlçe ziyaretleri kaps...

Bu hafta sonu KEDİ filmi var. Çocuklarınızı sinemaya götürün.Sonraki Haber

Bu hafta sonu KEDİ filmi var. Çocukların...