PERŞEMBE’DE YOL GENİŞLETMEYE BAŞLANDI..

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
PERŞEMBE’DE YOL GENİŞLETMEYE BAŞLANDI..
Ordu Büyükşehir Belediyesi şehirdeki ulaşım alt yapısını güçlendirme adına yol genişletme çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Perşembe’nin yeni Belediye başkanı Cihat Albayrak ilk çalışmayı Baba ocağı olan kendi Kırlı Köyünden/Mahallesinden başlattı..

Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in öncülüğünde geçtiğimiz 5 yılda kırsal mahalleler başta olmak üzere 19 ilçede 899 km dar ve kullanışsız yolda yapılan onarım ve genişletme çalışmaları ile güzergahlar güvenli ve konforlu hale getirildi.

Yeni döneme hızlı başlangıç yapan Büyükşehir Belediyesi ekipleri yine onarım ve genişletme çalışmalarına önem vererek harekete geçti. Bu kapsamda Perşembe ilçesi Kırlı Mahallesi’nde bulunan 4,5 km’lik güzergahta yol genişletme çalışması yapılıyor.

YER YER DEĞİŞEN GENİŞLİK 8-13 METREYE ÇIKARILIYOR

Perşembe’nin Selimiye, Çamarası ve Hacılar Mahalleri ile Altınordu’nun Karaoluk Mahallesi’nde ulaşım sağlayan 4,5 km’lik güzergahta çalışan ekipler, genişliği yer yer değişen yolu 8-13 metreye çıkarıyor. Çalışmaların yarısına gelen ekipler güzergahın tamamlanması ile birlikte vatandaşlara güvenli ve konforlu ulaşımının kapıları aralayacak.

 

 

 


Yaşar Şahin, “Seni Cehenneme göndereceğim” demişti..Önceki Haber

Yaşar Şahin, “Seni Cehenneme göndereceği...

Gurup seksi yapan güvenlik görevlileri işten atıldı..Sonraki Haber

Gurup seksi yapan güvenlik görevlileri i...